Zpět na » Serie A » Nedvěd i Guana jsou v pořádku

Serie A - Nedvěd i Guana jsou v pořádku

Nedvěd i Guana jsou v pořádku © -

0

Líbilo se

07.04. - Přinášíme upřesnění informací o zdravotním stavu obou fotbalistů podle informací na klubových webech a VIDEO jejich střetu. Video zahrnuje i souboj Tiaga s Migliacciem, ze kterého si portugalský reprezentant odnesl tržnou ránu na hlavě.

Nedvěd propuštěn z nemocnice, odpoledne dorazil domů
Pavlovi Nedvědovi je lépe a podle plánu byl ráno propuštěn z nemocnice v Palermu, ve které strávil noc na pozorování, poté co předčasně opustil hřiště v zápase svého Juventusu s Palermem. Důvodem byla srážka s Guanou, po které byl ze hřiště odnesen na nosítkách (i když byl při vědomí a rukou si přidržoval na hlavě sáček s ledem - pozn.red.). V doprovodu lékaře Bartolomea Goitreho, který s Nedvědem zůstal přes noc v Palermu, se český záložník vrátil do Turína. Zítra bude znovu vyšetřen.

(zdroj: juventus.com)

Guana pouze otřesen
Hodně strachu, ale nakonec nic vážného pro Roberta Guanu, který musel předčasně opustit hřiště ve včerejším zápase s Juventusem po střetu s Pavlem Nedvědem. Hráč byl okamžitě převezen do nemocnice Villa Sofia za doprovodu lékaře Giuseppeho Pulea. Tam byl Guana podroben testům, podle kterých byl v pořádku, takže mohl být propuštěn.

(zdroj: ilpalermocalcio.it)

Kam dál?

Michal Šušák / juventus.com, ilpalermocalcio.it, youtube.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Ivo17 - 07.04. Odpovědět

nechapem,preco by mali byt kokoti a neviem,co je na tom smiesne

Ivo17
nick - 07.04. Odpovědět

kokoti Smajlík 2 Smajlík 2

nick
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články