Zpět na » Serie A » Kdo vyhraje bitvu o čtvrté místo?

Serie A - Kdo vyhraje bitvu o čtvrté místo?

Kdo vyhraje bitvu o čtvrté místo? © fotbalportal.cz - Lega Calcio

0

Líbilo se

05.04. - Do konce letošní sezóny zbývá sedm zápasů a čtyři týmy bojují o čtvrté místo, nebo-li kvalifikaci do Ligy mistů v příští sezóně. Není zrovna lehké tipovat vítěze této bitvy, pojďme si shrnout, kdo má nejvyšší šance tuto bitvu vyhrát a kdo by mohl být překvapením v Lize mistrů. Inter a Řím bojují o Scudetto a Juventus se stále nevzdává přímého postupu do miliónářské soutěže. V bitvě o čtvrtý flek se tedy utkají Fiorentina, AC Milan, Udinese a Sampdoria Janov. Kdo bude vítěz?

Karty jsou rozdány zcela jasně, po 31. kole dělí čtyři týmy od sebe pouze čtyři body. Všechny kluby tedy mohou myslet na čtvrtou pozici, kterou nyní okupuje Fiorentina. Viola je na pole positon, ale její forma je nevyrovnaná. V posledních osmi zápasech čtyřikrát vyhrála a čtyřikrát prohrála. Udinese a Sampdoria mají nyníi stejně bodů. Zebrette už v šesti zápasech nepoznali, co je hořkost porážky a z toho ve třech získali plný počet bodů včetně vítězství nad Fiorentinou 3:1 v posledním kole. Janovský celek naopak z posledních pěti utkání čtyřikrát vyhrál. Mezi elitu samozřejmě chce AC Milan, který nyní prochází výsledkovou krizí a nastává možnost, že bude v nejprestižnější klubové soutěži na světě chybět. Z posledních sedmi utkání vyhráli pouze dvě a prohráli tři duely z posledních čtyř. Pokud k tomu připočteme těžký los v podobě zápasů v Turíně proti Juventusu a v Neapoli a debry s Interem, zachránit kůži budou muset v domácím duelu s Udinese v posledním kole.


Doria a Udinese změří své síly ve 34. kole na Stadio Friuli. Janovany navíc čeká poté výlet do Florencie a domácí střetnutí s AS Řím a Juventusem. Udinese je na tom o něco lép, čekájí je spíše soupeři ze spodních pater tabulky kromě domácího klání s AS Řím. Také Fiorentina má o hodně přívětivější los než její konkurenti. Čeká jí změření síly s Regginou, Palermem, Parmou (domá) a Cagliari a Turínem (venku). Zbývající duely se Sampdorií a Interem budou o hodně těžší. Nevýhodou pro Violu je fakt, že bojuje ještě v Poháru UEFA ve čtvrtfinále proti PSV, takže hráčům mohou chybět síly.


Každý tým má svého tahouna, Sampdorii se po pětizápasovém trestu vrací Antonio Cassano a pokud opět neprovede nějaký průšvih, mohl by janovskému celku výrazně pomoci k dosažení vytyčené mety. Udinese spoléhá především na Antonia Di Nataleho a "Fialky" nedají dopustit na rumunského šutera Adriana Mutua. Jen u AC Milan nyní paběrkují hvězdy, Pirlo a Seedorf jsou z formy a Kaká trápí poraněné koleno.


Pokud bychom měli nahlédnout do budoucnosti a tipnout si, jak tato bitva skončí, nejvíce věříme Fiorentině.

Předpověď FotbalPortal.cz:

4. místo:

5. místo:

6. místo:

7. místo:

Kam dál?

Více informací o ACF Fiorentina naleznete zde.

Jakub Košťan / FotbalPortal.cz / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Doria si pica ne ?! kdoasi bude ctvrty sa nejlepsim kadrem na svete..AC forevr Smajlík 18

AC MILAN 4EVER
Doria - 13.04. Odpovědět

Klidek AC Milan 4ever...AC Milan skončí lepšie ako Udinese...takže po dnešku to vyzerá asi nasledovne- 4.Fiorentina 5.Sampdoria 6.AC Milan 7.Udinese Smajlík 7

Doria

ja to prajem Udine Smajlík 1

SqUadRaASrOma
Doria - 05.04. Odpovědět

Moja predpoveď: 4.miesto Sampdoria 5.miesto Fiorentina 6.miesto Udinese 7.miesto Milan Smajlík 7

Doria
Maty - 05.04. Odpovědět

Mám dotaz: Neplánujete udělat něco podobného na Serii B? Vaše tipy na postup do Serie A, nejlepší střelce atp.? Smajlík 1

Maty
Košty - 05.04. Odpovědět

je to dobrý nápad, popřemýšlíme o tom Smajlík 7

Košty
- 05.04. Odpovědět

JÁ ZNÁM ODPOVĚĎ:FIORENTINA

Reklama
Anketa

Kdo podle Vás skončí na čtvrté místě?

Fiorentina (49)

Fiorentina 55,7%

AC Milan (27)

AC Milan 30,7%

Udinese (11)

Udinese 12,5%

Sampdoria Janov (1)

Sampdoria Janov 1,1%
Celkový počet hlasů: 88
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články