Zpět na » Serie A » Hamšík nejvýraznějším zástupcem v 31. kole

Serie A - Hamšík nejvýraznějším zástupcem v 31. kole

Hamšík nejvýraznějším zástupcem v 31. kole © -

0

Líbilo se

03.04. - Česko-slovenská stopa: Marek Hamšík rozhodl utkání Neapole s Palermem a zapsal se tak ze všech zástupců našich zemí nejvýrazněji do fotbalového víkendu v Itálii. Ze zisku tří bodů se radoval ještě Tomáš Zápotočný.

Lukáš Jarolím (Siena): Lukáš odehrál za hostující Sienu při venkovním střetnutí s Livornem celý zápas, ale určitě ho nebude řadit do těch lepších utkání v této sezóně. Dostal známku 5,5. Stejně tak i jeho spolubojovníci z útoku a zálohy, Siena toho do předu moc nevymyslela. Livorno ale také nedokázalo vstřelit branku a tak si tým českého hráče odváží alespoň bod.

Tomáš Zápotočný (Udinese): Při velmi důležité výhře Udinese byl opět i náš Tomáš Zápotočný, který odehrál solidní utkání bez chyb a byl hodnocen známkou 6.

Tomáš Ujfaluši (Fiorentina): To jeho protějšek na druhé straně odcházel smutný, možná dvojnásob, neboť se po tomto zápasu právě Udinese dostalo na dostřel jeho klubu. Zápas se mu, stejně jako většině jeho spoluhráčů, nevyvedl. Chválen byl za útočnou snahu hlavně v druhé půli. Nakonec přispěl založením akce k Vieriho vyrovnání, o 12 minut později ale již bylo vše ztraceno. Hodnocen byl známkou 5,5.

Marek Hamšík (Neapol): Slovenský reprezentant byl v zápase Neapole, která hostila Palermo, rozhodující postavou zápasu. V poslední minutě utkání totiž brankou po Sosově standardní situaci rozhodl o nejtěsnějším vítězství Neapole. Datasport.it mu udělil skvělou známku 7, což z něho učinilo nejlepšího hráče zápasu, společně se smutným Fontanou.

Kam dál?

Zdenek Klinga / datasport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 03.04. Odpovědět

Hamšíka nic nezastaví Smajlík 2 Vždyt on trumfne všechny naše čechy pokaždé když si otevřu článek Smajlík 11

Mattess - 03.04. Odpovědět

Hemšík a Škrtil jsou asi nejlepší fotbalisti jaké slovensko v současné době má

Mattess
Sushi - 04.04. Odpovědět

Se jmenuje Škrtil? Nice

Sushi
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články