Zpět na » Serie A » Inler zařadil Udinese do boje o Ligu mistrů

Serie A - Inler zařadil Udinese do boje o Ligu mistrů

Inler zařadil Udinese do boje o Ligu mistrů © udinese.it - Udinese

0

01.04. - Shrnutí kola: Udinese se hlavně díky výkonu Inlera dotáhlo na dostřel Fiorentině, kterou porazilo 3:1. AC Milán doma podruhé za sebou nezískal ani bod a pomalu si tak cestu za oním čtvrtým místem sám uzavírá.

Hráč kola: Gokhan Inler (Udinese)
Švýcarská posila Udinese, která přišla z FC Zurich, byla v zápase proti Fiorentině rozhodující postavou. Záložník již ve 13. minutě otevřel skóre po krásné ráně z dvaceti metrů, kterou stoprocentně využil prostor, jenž se mu naskytl po odraženém balónu z šestnáctky. Navíc založil i akci, po které strhl Di Natale vedení opět na stranu Udinese. Inler se tak značnou měrou postaral o to, že při zaváhání Fiorentiny, ale i AC Milánu se překvapivě na dostřel čtvrtému místu dostal právě klub z Friuli. Závěr soutěže tak bude ještě hodně napínavý.

Osobnost kola: Sergio Floccari (Atalanta)
Italský forvard je jednou z opor v současnosti devátého celku ligové tabulky. Patří mezi trojlístek nejlepších střelců svého klubu a v utkání proti AC Milánu se velkou měrou podílel na velmi překvapivé, ovšem jistě ne nezasloužené, výhře svého klubu na San Siru. Ve 32. minutě totiž na dvakrát překonal z bezprostřední blízkosti po centru ze strany Kalače.

Tým kola: Udinese
Zdálo by se, že hráči Udinese na dálku potěší výhrou nad Fiorentinou AC Milán, jenže by zároveň asi málokdo čekal, že se po tomto kole dostanou před ně a zároveň na dostřel právě čtvrtým Fialkám. Boj o Ligu mistrů bude v Sérii A ještě hodně dramatický.

Zklamání kola:
AC Milán

Co říci k posledním ligovým výsledkům a výkonům Rossoneri? Jejich fanoušci si snad musí myslet, že po čtvrté příčce ani netouží. Po ztrátě vedení proti AS Římu přišla domácí prohra se Sampdorií. Poté to sice vypadalo, že se blýská na lepší časy, když si brankou Pata zajistili 3 body z Turína, ovšem poslední kolo přineslo další rozčarování. Domácí prohra s Atalantou bude možná zlomová.