Zpět na » Serie A » Grygera: V Juventusu chci zůstat do konce kariéry

Serie A - Grygera: V Juventusu chci zůstat do konce kariéry

Grygera: V Juventusu chci zůstat do konce kariéry © -

0

Líbilo se

28.03. - Obránce Juventusu Turín Zdeněk Grygera vyslovil přání, že by chtěl ve "Staré dámě" zůstat do konce své kariéry. Český reprezentant se na jaře ve třetím celku italské ligy chytl a v posledních utkáních předvádí výborné výkony.

27letý hráč přišel k Bianconeri v létě z Ajaxu Amsterdam a po pomalém startu do sezóny se pomalu usedluje v základní jedenáctce kouče Claudia Ranieriho. V zápase s Janovem se pěkně trefil a jeho branka kandiduje mezi nejlepšími góly letošní sezóny. V Derby D´Italia předvedl další skvělý výkon a podle vlastních slov si angažmá v Juventusu užívá.

"Rozhodně jsem zde absolutně šťastný," řekl Grygera pro server Sport. "Hrát v Juventusu byl vždycky můj sen. Chtěl bych zde zůstat do konce mé kariéry. Ale nikdy nevíte, co se stane, třeba se zraníte nebo něco jiného. Ale nyní vím, že tu chci zůstat hodně dlouho."

Grygera dostal důvěru v duelu proti Interu Milan a jelikož turínského kouče nezklamal, předpokládá se, že by měl nastoupit v základu i ve víkendovém duelu proti Parmě. I díky svým výkonům je nedílnou součástí české reprezentace a pokud se mu vyhnou zranění, podívá se i na EURO 2008 v Rakousku a Švýcarsku.

Více informací o týmu FC Juventus Turín naleznete na www.fcjuventus.cz

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Jakub Košťan / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Sushi - 28.03. Odpovědět

bude tě chtít juventus, zdeno? Smajlík 1

Sushi
ojakub - 28.03. Odpovědět

Smajlík 4 SUPER

ojakub
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články