Zpět na » Serie A » Z vítězství se radoval pouze Hamšík

Serie A - Z vítězství se radoval pouze Hamšík

Z vítězství se radoval pouze Hamšík © -

0

Líbilo se

21.03. - Česko-slovenská stopa: Z českých a slovenských zástupců v nejvyšší italské soutěži se radoval pouze jediný, a to Marek Hamšík. Grygera s Nedvědem byli jen u bezgólové remízy Juventusu, Jarolím si odvezl se spoluhráči také jeden bod a týmy Jankulovskeho a Ujfalušiho shodně prohrály, ač právě ony nyní bojují o důležité čtvrté místo zajišťující Ligy mistrů.

Zdeněk Grygera (Juventus Turín): Český obránce přišel na hřiště v zápase proti Empoli ve 29. minutě za Molinara a ač neodehrál nějaký extra zápas, byl určitě lepší než jeho předchůdce na stejné pozici. Do zápisu utkání "přispěl" žlutou kartou v 72. minutě. Oceněn byl známkou 6.

Pavel Nedvěd (Juventus Turín): Při bezgólovém utkání na stadionu Carla Castellaniho naskočil Nedvěd nezvykle až posledních 8 minut za Camoranesiho a hodnocen pochopitelně nebyl.

Marek Jankulovski (AC Milán):
Marek Jankulovski byl na hřišti účasten nepěkného představení AC Milánu. Ze San Sira si všechny body odvezli hráči Sampdorie a AC jako by snad ani to čtvrté místo nechtěl. V tomto zápase byl český krajní obránce nejhorším mužem na hřišti, v prvním poločase byl jeho výkon hrozný, hrál špatně pozičně, a toho druhého si "užil" již jen deset minut, než byl stažen a vyměněn za Favalliho. Datasportem byl hodnocen velmi podprůměrnou známkou 4,5.

Lukáš Jarolím (Siena): Lukáš Jarolím odehrál v bezbrankovém střetnutí Catanie a jeho Sieny celých devadesát minut. Hrál zprava, ale možná se až moc stahoval do prostředku hřiště. Pokoušel se i střílet, ale bez většího rizika pro domácí branku. Byla mu udělena, stejně jako většině hráčů jeho týmu, lehce podprůměrná známka 5,5.

Marek Hamšík (Neapol): Slovenský hráč opět odehrál velmi solidní utkání, v zápase bylo vidět, že to s míčem umí. Jeho nebezpečnou střelu za již rozhodnutého stavu Frey zlikvidoval, a tak se mezi střelce nezapsal, i tak ale přispěl k důležitým a hlavně cenným třem bodům.

Tomáš Ujfaluši (Fiorentina): Tomáš odehrál solidní zápas, po vystřídání Dainelliho se přesunul do středu. Při prohře samozřejmě nemůže být spokojený, ale jeho výkon byl ze všech obránců nejlepší. Byl hodnocen známkou 6. Radost i při ztrátě ale přece jen měl, neboť zaváhal i AC Milán.

Kam dál?

Zdenek Klinga / datasport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Maty - 21.03. Odpovědět

To se 30. kolo hraje celé v sobotu? Si dělaj srandu né... Smajlík 12

Maty
Sushi - 22.03. Odpovědět

možná že jsou velikonoce... třeba, nevim

Sushi

Chievo dneska vyhrálo 1:0 nad Piacenzou Smajlík 1 Důležitý 3 body k postupu

Fantozzi
Maty - 21.03. Odpovědět

Už se na vás těšim v Serii A. Smajlík 7 Ten postup zvládnete.

Maty

Co rozehnal ??

Bal-lack
Maty - 21.03. Odpovědět

Nenastoupil k zápasu.

Maty
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články