Zpět na » Serie A » Kaká a Comotto nestihnou sobotní duel

Serie A - Kaká a Comotto nestihnou sobotní duel

Kaká a Comotto nestihnou sobotní duel © -

0

Líbilo se

21.03. - Jako by problémů okolu AC Milan nebylo málo, jejich největší hvězda Kaká se ve středečním duelu proti Sampdorii Janov poranila stehno na pravé noze a bude odpočívat 10 dní. Ještě hůře dopadl turínský obránce Gianluca Comotto, který si už v letošní sezóně nejspíš nekopne do míče.

Brazilská superstar si zranění přivodila už v úvodu duelu se Sampdorií a po 9. minutách musela být střídána Paloschim. 25letého tahouna Rossoneri tedy čeká desetidenní odpočinek. Kaká čekají další testy, nicméně určitě nestihne sobotní duel s Turínem a nenastoupí ani příští týden proti Atalantě Bergamo. Brazilce letos často sužují častá zranění a i proto se ještě nedostal do své top formy a zatím jeho výkony zůstávají trochu za očekáváním.

Problémy má i soupeř, se kterým se Rossoneri utkájí tento víkend. Turín se bude muset obejít bez služeb asi nejlepšího obránce Granaty v letošní sezóně Gianlucy Comotta, který se do povědomí fanoušků dostal díky letošnímu derby proti Juventusu, kdy Pavel Nedvěd vyzkoušel, jestli Comotto nosí paruku nebo má pravé vlasy. 29letý hráč odehrál pouze 9. minut v matchi proti Udinese a podle prvních testů pro něj letošní sezóna nejspíše skončila kvůli zranění kolene. Možná se tak rozplynul jeho sen podívat na EURO 2008. Dříve Comotto hrál například ve Fiorentině, Reggině, Vincenze a Ascoli.

Kam dál?

Jakub Košťan / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
rip - 21.03. Odpovědět

Ac Turín - Ac Milán 1 kurz 3.98 celkem lákavé hmm?

rip
Maty - 21.03. Odpovědět

Škoda pro Comotta i Turín. Letos hrál hodně dobře.

Maty
Bobeš - 21.03. Odpovědět

Škoda že Kaká nehraje mohli by vyhrát aspon ted Smajlík 11

Bobeš
KreonT - 21.03. Odpovědět

kdy Pavel Nedvěd vyzkoušel, jestli Comotto nosí paruku nebo má pravé vlas Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 snad sa neobidu bez kaku, LM bez nich si viem predstavit, prajem to fialkam.

KreonT
janoas - 21.03. Odpovědět

Njn, tie vlasy boli pravé, ale vyzerali ako paruka! Smajlík 2

janoas
Barcak - 21.03. Odpovědět

"Kaká a Comotto nestihnou nedělní duel" ....hraje sa uz v sobotu Smajlík 7

Barcak
Košty - 21.03. Odpovědět

pravda Smajlík 9 Smajlík 18

Košty
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články