Zpět na » Serie A » Zalayeta má za sebou operaci kolene

Serie A - Zalayeta má za sebou operaci kolene

Zalayeta má za sebou operaci kolene © -

0

Líbilo se

18.03. - Zatímco Neapol se připravuje na souboj s Fiorentinou, Marcelo Danubio Zalayeta byl včera odpoledne operován na klinice Villa Stuart v Římě. Operace křížových vazů levého kolene trvala asi dvě hodiny, doba rekonvalescence je odhadována na šest až sedm měsíců. Až za tu dobu by se měl uruguayský útočník vrátit zpět na hřiště.

Zalayeta začne s rekonvalescencí co nejdříve, první měsíc bude probíhat i pod dohledem profesora Marianiniho, který ho v Římě operoval. Program je tedy stanoven: během prvního měsíce bude Zalayeta pendlovat mezi Římem a Cerreto Sanita, lékařským centrem vedeným přímo lékařem týmu Neapole. Bývalý útočník Juventusu byl okamžitě po operaci kontaktován současnými spoluhráči, kteří ho zavalili telefonáty a textovými zprávami s přáním brzkého uzdravení.

Tým se mezitím připravuje na příští ligové kolo, kdy Neapol přivítá Fiorentinu, která bojuje s Milánem o čtvrté místo a možná pokukuje i po Juventusu, který se nachází na třetí pozici. Hráči, kteří nenastoupili proti Juventusu (který Neapol porazil gólem Iaquinty v samém závěru utkání), měli normální trénink. Zatímco ti, kdo se do zápasu zapojili, měli jen lehčí trénink a masáže pro odbourání únavy a nabrání dalších sil.

Pro zápas s „Violou“ by se měli do týmu vrátit Mannini a Blasi, v útoku by Zalayetu měl zastoupit jeden z dvojice Sosa-Calaió.

Kam dál?

Michal Šušák / corrieredellosport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Zalayeta je dobry hrac nech sa mu dari

 reading
Reklama
Témata článku
Reklama
Nejnovější články