Zpět na » Serie A » Grygera předčil Hamšíka

Serie A - Grygera předčil Hamšíka

Grygera předčil Hamšíka © -

0

15.03. - Česko-slovenská stopa: Do sedmadvacátého kola italské nejvyšší fotbalové soutěže zasáhlo nezvyklé málo hráčů, kteří hájí čest našich národních barev. Možná trochu paradoxně se ale z toho mála podařilo jednomu neobyčejně zazářit.

Zdeněk Grygera (Juventus Turín):
Český obránce ve službách Juventusu Turín zažil svůj nejlepší zápas v sezóně. Svým skvělým výkonem, o kterém jsme již psali pomohl týmu k velice důležitým třem bodům. Ve 25. minutě otevřel skóre krásnou dělovkou z voleje, kterou si můžete prohlédnou níže. Stejně tak se můžete podívat na gólovou přihrávku na Trezegueta, která znamenala pojistku na 2:0. Datasport jeho výkon hodnotil výtečnou známkou 7,5.

Janov 0:2 Juventus (Grygerova branka a asistence)

Marek Hamšík (Neapol):
Slovenský reprezentant Marek Hamšík si proti Římu připsal průměrný výkon, při prohře jeho týmu se mu příliš nedařilo kombinovat proti dobře organizované obraně druhého celku tabulky a po 78 minutách opouštěl trávník San Paola výměnou za Boglicina s průměrnou známkou 6.