Zpět na » Serie A » Pro Zalayetu skončila sezóna

Serie A - Pro Zalayetu skončila sezóna

Pro Zalayetu skončila sezóna © -

0

Líbilo se

13.03. - Po skončení zápasu s Římem cítil útočník Neapole silnou bolest kolene, diagnóza profesora Marianiho pak potvrdila jeho obavy: poškození předního křížového vazu a nutný chirurgický zákrok.

V letošní sezóně si tak Marcelo Zalayeta už nezahraje. V dosavadním průběhu sezóny se mu podařilo vstřelit osm branek, zranil se v neděli v souboji s obráncem giallorossi Philippem Mexésem. Ihned po něm tušil, že by mohlo jít o něco vážného a tak tomu i je.

Zalayeta byl jedním z hlavních protagonistů sezóny týmu Neapole. V červnu byl zakoupen do spoluvlastnictví z Juventusu. Ihned se prosadil a smazal tak všechny pochybnosti o jeho kvalitách, které se rodily během let strávených na lavičce Staré dámy. Osm gólů, některé krásné a jiné rozhodující, v 22 zápasech, to je bilance, kterou už letos nerozšíří.

V průběhu sezóny se postaral o dvě velmi diskutované penalty, v zápasech proti Juventusu a Turínu. Po té proti Juventusu mu byl udělen stop na dva zápasy za simulování, později byl odvolán. V druhém případě další dva zápasy stop, tentokrát potvrzeny. Jeho poslední gól v dresu Neapole je ten, kterým porazil Inter Milán. Ten tak prohrál poprvé v sezóně.

Michal Šušák / corrieredellosport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
janoas - 13.03. Odpovědět

Nemala byť tá anketa o Zalayetovi? Smajlík 2

janoas
Sushi - 13.03. Odpovědět

technická chyba Smajlík 4

Sushi
Reklama
Témata článku
Anketa

Dokáže se Ronaldo vrátit?

Ano. (3)

Ano. 27,3%

Ne. (8)

Ne. 72,7%
Celkový počet hlasů: 11
Loading... Uklávám Váš hlas.
Reklama
Nejnovější články