Zpět na » Serie A » Hamšík zahrál "perfetto", 3 body si připsali i Ujfaluši se Zápotočným

Serie A - Hamšík zahrál "perfetto", 3 body si připsali i Ujfaluši se Zápotočným

Hamšík zahrál © -

0

Líbilo se

06.03. - Česko-slovenská stopa: Marek Hamšík se opět vrátil ve skvělé formě a měl značný podíl na tom, že Inter ztratil svou neporazitelnost. Celé zápasy pak odehráli už jen Zápotočný s Grygerou.

Marek Jankulovski (AC Milán): Český reprezentant Marek Jankulovski nastoupil do utkání s Laziem v základní sestavě. Do druhého poločasu za něj vyběhl Digao, v tom prvním ale Marek podal kvalitní výkon se zodpovědnou hrou dozadu a byl oceněn známkou 6 - nikdo z obrany nebyl hodnocen lépe.

David Rozehnal (Lazio Řím): David naskočil do zápasu až minutu před koncem, takže se dva čeští hráči při dělbě bodů mezi AC a Laziem na hřišti nepotkali. David pochopitelně známkován nebyl.

Tomáš Zápotočný (Udinese): Tomáš opět nastoupil v základní sestavě Udinese a odehrál celých 90 minut. Při výhře jeho klubu na stadionu Friuli nad Atalantou byl oceněn známkou 6. V prvním poločase měl trošku potíže ubránit aktivního Langellu.

Zdeněk Grygera
(Juventus Turín): Český obránce byl nezvykle naším jediným zástupcem v dresu Juventusu Turín, poněvadž si Pavel Nedvěd odpykával trest za napadení protihráče. V neslavném vystoupení, kdy Juve podlehl na Delle Alpi v poměru 2:3 Fiorentině, odehrál celý zápas, ale stejně jako většina jeho spoluhráčů nepovedený. Po Legrottagliem byl nejhorším obráncem, "vyvázl" se známou 5,5.

Tomáš Ujfaluši (Fiorentina): Tomáš odvedl svůj standardní spolehlivý výkon, i když měl trošku podíl na obdržení druhé branky. Prandelli ho o pár minut později stáhl, aby zvýšil útočnou silu Osvaldem, což se nakonec povedlo a Fiorentina otočila. Ujfaluši byl oznámkován za 6.

Marek Hamšík (Neapol): Po pár zápasech, ve kterých nebyl příliš vidět opět zahrál slovenský reprezentant Marek Hamšík na vysoké úrovni. V zápase, který přinesl první porážku Interu Milán v této sezóně patřil k nejlepším hráčům na hřišti. Datasport jej ohodnotil známkou 7,5 a jeho výkon byl označen prostě "perfetto"! Skvělému výkonu už chyběl jen gól.

Kam dál?

Zdenek Klinga / Datasport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Košty - 06.03. Odpovědět

Hamšík má velkou budoucnost, Neapol mu bude za chvíli malá, ale upřímně bych ho nerad viděl v nějakém velkoklubu, bylo by ho tam škoda, podle mě by potřeboval job v nějakém týmu, který hraje třeba UEFA... Smajlík 18 prostě takový průměr, jestli víte, co myslím Smajlík 7

Košty
Ibra - 07.03. Odpovědět

Osobne nevidim dovod na to aby sa nepresadil aj vo velkoklube.

Ibra
Košty - 07.03. Odpovědět

myslím to tak, že by si moc nezahral

Košty
Ibra - 07.03. Odpovědět

Aj tomu neverim. Ma este len 20, takze by som nehovoril na co ma a na co nie.

Ibra
Sushi - 07.03. Odpovědět

Kupte si ho na lavičku, to mu pomůžete Smajlík 7

Sushi

Hoši hoši Slovák jako Čech všichni jsme stejni Ale Ten Hamšik To je podle mně nejlepší Hráč Slovenska Hoši ze slovenska doufám že finále MS 2010 Česko - Slovensko Smajlík 1

Bazilisek22
janoas - 06.03. Odpovědět

Možno v hokeji Smajlík 2

janoas

Presne tak cesi suuu uplne dokonali sak dokaz je BAROS je naj fotbalista za sezonu 5 zapas a 0 golov

Džejkop
janoas - 06.03. Odpovědět

JJ tak nehádzme všetkých do jedného vreca, ja mám Cechov rád, ale nechápem takých, ktorí si o sebe myslia že ked su Cesi tak sú niečo viac ako Slováci, to nechápem..... Smajlík 10

janoas

Hamšík je dřevák, jako každej slovák! Smajlík 16

Citron_Citrus
janoas - 06.03. Odpovědět

No lebo vy Cesi ste dokonalí.... Smajlík 10

janoas
- 06.03. Odpovědět

Smajlík 10

Reklama
Reklama
Nejnovější články