Zpět na » Serie A » Nejvíce na sebe upozornil Nedvěd, nezvládl emoce

Serie A - Nejvíce na sebe upozornil Nedvěd, nezvládl emoce

Nejvíce na sebe upozornil Nedvěd, nezvládl emoce © -

0

28.02. - Česko-slovenská stopa: Jak ve víkendovém čtyřiadvacátém kole, tak i v kole posledním, které se hrálo včera, byli opět vidět čeští a slovenští fotbalisté. V tom prvním odehráli nejlepší zápasy Hamšík s Nedvědem, ale byli to paradoxně právě tito dva, kteří ihned v dalším kole vyhořeli. Slovák odehrál pouze jeden špatný poločas, Pavel Nedvěd na sebe opět nemile upozornil zbytečným napadením protihráče v závěru utkání.

Zdeněk Grygera (Juventus Turín): Zdeněk nastoupil v obranné čtveřici Juventusu, ale stejně jako jeho spoluhráčům se mu příliš nedařilo. Dokonce dostal nejhorší známku mezi obránci, a to pětku (na obvyklé stupnici od jedné do desíti). Ze hřiště odcházel v 61. minutě, když ho Ranieri vyměnil za Salihamidzice.

Pavel Nedvěd (Juventus Turín): U prohry Juve v Reggině byl samozřejmě i Pavel Nedvěd, ten byl naopak nejlepším hráčem Bianconeri. Nejvíce na sebe upozornil na konci prvního a začátkem druhého poločasu. Nejprve ho před odchodem do šaten atakoval v pokutovém území Valdez, v druhé půli hrozil pomocí střel z dálky, ale i tu nejnebezpečnější Campagnolo zlikvidoval. Za svůj výkon dostal výbornou známku 7, ale ztrátu tří bodů mu to nenahradí.

Tomáš Ujfaluši (Fiorentina): Tomášovi utkání proti AS Řím příliš nevyšlo, po dobrém začátku nepůsobil v obranné činnosti příliš jistě. Při prohře 0:1 byl hodnocen známkou 5.

Lukáš Jarolím (Siena): Český záložník měl v utkání proti Atalantě spíše defenzivnější úkoly, když se dost zaměřoval na eliminaci Padoina. To se mu vcelku dařilo, jinak odehrál solidní utkání a v 63. minutě hřiště opouštěl s průměrnou známkou 6.

Tomáš Zápotočný (Udinese): Při neuvěřitelné přestřelce, ve které jeho tým prohrál doma s Janovem 3:5 se na hřiště v základní sestavě podíval i Tomáš Zápotočný. Výrazněji se zapsal ale snad jen žlutou kartou na začátku zápasu, po hodině hry přepustil své místo Pinzimu, byl hodnocen známkou 5,5.

Marek Hamšík (Neapol): Čtyřiadvacáté kolo se slovenskému reprezentantovi hodně vydařilo, on a dvougólový Calaio byli nejlepší hráči na hřišti Livorna při výhře 2:1. Hamšík byl oceněn známkou 7.

Marek Jankulovski (AC Milán): Marek stále není v optimální formě. Ač, jak jsme u něj zvyklí, se opět zapojoval hodně i do ofenzivní činnosti a vyslal na Fontanu i pár střel, patřil k tomu horšímu, co v tomto zápase AC nabídl. Čtyři minuty před koncem odcházel se známkou 5,5. Při plném bodovém zisku ho ale výkon jistě tolik nemrzel.

Pavel Nedvěd (Juventus Turín): Z dvojice českých reprezentantů v černo-bílém dresu se dostal na hřiště tentokrát jen Nedvěd, ale možná by byl raději, kdyby se tomu tak nestalo. Nejen, že jeho tým pouze remizoval v derby s Turínem, ale v nastaveném čase přišel zkrat a po napadení protihráče přímo před hlavním sudím byl Nedvěd vykázán s červenou kartou. Právem dostal velice podprůměrnou známku 4.

Lukáš Jarolím (Siena): V utkání proti Cagliari se Lukáš výrazněji neprosadil. Také na to neměl příliš času - o poločase za něj naskočil Tomas Locatelli. Český středopolař dostal známku 5,5.

Tomáš Zápotočný (Udinese): Tomáš odehrál další zápas za Udinese, tentokrát strávil na hřišti celých 90 minut, ale opět nebyl u zisku bodů. Domácí Parma zvítězila 2:0 a český hráč dostal podprůměrných 5,5.

Tomáš Ujfaluši (Fiorentina): Poslední kolo již odehrál Ujfaluši v lepším světle, při výhře Fiorentiny nad Livornem byl hodnocen známkou 6.

Marek Hamšík
(Neapol): Pětadvacáté kolo bylo pro tohoto hráče pravým opakem předešlého. Snažil se tvořit, ale nedařilo se mu. Po špatném výkonu ho trenér do druhého poločasu již nepustil, místo musel uvolnit Bogliacinovi a dostal pětku.