Zpět na » Serie A » Ohlasy na utkání Inter Milan - AS Řím

Serie A - Ohlasy na utkání Inter Milan - AS Řím

Ohlasy na utkání Inter Milan - AS Řím © -

0

Líbilo se

28.02. - FotbalPortal.cz vám přináší pozápasové ohlasy trenérů a hráčů z utkání Inter Milan - AS Řím, který skončil nerozhodně 1:1. AS Řím tak prováhl šanci stáhnout bodový náskok Nerazzurri na 6 bodů, naopak Inter si udržel svou ligovou neporazitelnost a udělal další krok k obhajobě Scudettta.

Luciano Spalletti (AS Řím):
Co říkáte na Mexésův faul?
Podíval jsem se na opakovaný záznam, protože Mexés si byl stoprocentně jistý, že nefauloval. Chlapci jsou naštvaní. A mají proč být, protože o faul absolutně nešlo. Philippe řekl, že se zastavil právě proto, aby nefauloval. Je správné to co udělal, hráč někdy musí ubrat na dravosti.
Byla právě tato ta klíčová situace, která rozhodla zápas?
Klíčová situace je gól. Zde byl ale vychytralý Crespo a pan Rosetti mu na to skočil. Druhou žlutou kartu udělit neměl.

A první napomenutí?
Mexés využil faktu, že byl míč mimo hru a přeběhl přes hrací plochu, což není nic příliš vážného. Více pozornosti bylo třeba při druhé žluté kartě. Bohužel rozhodčí viděl špatně.
Byl to zápas, který si Řím prohrál sám?
Já souhlasím s tím, že jsme měli utkání rozhodnout, ale museli jsme také dávat pozor vzadu, protože oni hráli na konci se třemi útočníky a využívali tento útočný potenciál. Podstatné bylo udržet rovnováhu hry. Tým hrál dobře. Pokud by se nám podařilo dát gól, bylo by to samozřejmě o mnoho lepší, ale my jsme si nemohli dovolit nepozornost, protože oni je umí využít. Nakonec jsme dostali gól, kterému jsme možná mohli zabránit. Zanetti to trefil výborně.
Řím bude druhou sezónu na druhém místě...
Nejdříve je třeba tento rok dotáhnout do konce. A byla by to třetí sezóna na druhém místě. Jsme v situaci, kdy můžeme dále pracovat a zlepšovat se.

David Pizzarro:
Nečekali jsme, že zápas skončí remízou. Dnes jsme ukázali, že umíme hrát fotbal. Mrzí nás situace, které nás poškodily. Když něco řekneme, mají nás za ubrečence, ale je čas říct dost. V týdnu tvrdě pracujeme a pak se stane toto. Jsme zklamaní, protože jsme si zasloužili vyhrát. Situace, jako se staly dnes, nás poškozují. Mexésovo vyloučení je ostudné. Ale ukázali jsme, že nejsme o nic méně než Inter.

Matteo Ferrari:
Nemyslím, že toto utkání má zvláštní vliv. Liga je dlouhá a budeme mít ještě šanci vytvořit na Inter tlak. Dnes hrál Řím výborně. Vypadalo to, jako bychom hráli v domácím prostředí, ukázali jsme charakter. Zanettiho gól byl krásný, ale kdyby tak zkusil vystřelit znovu, nikdy by to takto netrefil. Co říkám na vyjádření Pizarra? Nelíbí se mi takto mluvit, vypadá to, že se chceme vymlouvat. Nechci si stěžovat na rozhodčí, nelíbí se mi to. Byli bychom lidem protivní. Dnešní ztrátu bude těžké strávit, ale máme možnost si brzy spravit chuť. Moje smlouva? Od června jsem nezaměstnaný. Co bude dál, to nevím.

Marco Vučinič:
Velké zklamání ze ztráty vítězství v závěru?
Je zlé dostat gól na konci zápasu, všichni viděli, že jsme odehráli výborné utkání. Mexésovo vyloučení? Jedna ze žlutých karet neměla být udělena.
Ujel Římu poslední vlak do stanice „Scudetto“?
Ne, hraje se ještě hodně zápasů.
Kde byla chyba?
Asi jsme měli dát gól.
Je Řím lepší než Inter?
Ano, co se týče hry, jistě.

Rodrigo Taddei:

Jsme rádi za to, co jsme ukázali na hřišti. Viděli jsme tým, který je před námi o 9 bodů, jak odchází ze hřiště a oslavuje remízu. Liga není u konce a musíme dál pracovat. Vyloučení? Je to nespravedlnost, Mexés nic neudělal. Můj pokus o „dloubák“? zkusil jsem to, ale nevyšlo to. Tým si věří a nyní musíme pracovat a neopakovat chyby.

Francesco Totti:
Je konec boje o titul?
Nikdy nezačal...
Co říkáte na vyloučení?
Neviděl jsem to, co vy na to říkáte?
Nemělo být.
Takže velká služba Interu.


Massimo Moratti:
Jste optimista pro odvetné utkání s Liverpoolem?
Otázka není, jestli jsem, nebo nejsem optimista. Musíme odehrát velké utkání a uvidíme, jaký z ní vyjde výsledek. Důležité je, abychom zápas odjezdili a ukázali charakter, který nám dnes ukázal kapitán Zanetti. Jsem rád, že dal gól právě on. Myslím, že když budeme hrát takto, můžeme býti optimisty.
Je Inter trošku v krizi?
Ani ostatní na tom nejsou nejlépe. Je to otázka jak fyzické únavy, tak stresu. V poslední době nezáříme, ale vyrovnáme se charakterem. S ním snad začneme i zářit a budeme moci hrát vě větším klidu.

Roberto Mancini:
Má pro vás remíza chuť vítězství?
Po tom, jaký vývoj utkání mělo, ano. Ukázali jsme charakter, dokázali jsme odolávat a získali jsme bod.
Proč jste vystřídal Cambiassa?
No nějaký důvod to asi mělo. Cambiasso měl problém. Proto šel dolů, jinak bych vystřídal Figa.
Rozestavení bylo neobvyklé, aby Inter nedostal gól?
Ne, bylo takové, abychom to Římu ztížili. Nedokázali jsme ale dát akcím rychlost. Kdyby však Crespo dal gól, zápas by byl jiný.
V druhém poločase byl ve hře zmatek?
Náš největší problém byl ten, že nastoupili hráči, kteří nebyli rozehraní. Když pak třikrát vystřádáme a zraní se obránce, kde je zmatek. Vieira hrál lépe, když nás bylo na hřišti méně. Měli jsme trochu štěstí, že jsme dali na konci gól.
Co Stankovič?
Stankovič není úplně v pořádku, přesto je pro nás důležitý. A bohužel dnes jsme neměli moc na výběr. Ale někteří hráči jsou klíčoví, i když nemohou hrát na sto procent.
Co říkáte na Zanettiho gól?
Říkal jsem si, že je to osud. Je to kapitán, hráč s nejvíce starty.
Bitva o titul je u konce?
Devět bodů je hodně, pokud nás neporazili dnes s obtížemi, které máme. Navíc je to deset bodů, protože nás zvýhodňuje vzájemné utkání.
A Mexésovo vyloučení?
Vypadá to jako faul. Ale je to špatně vidět. Na začátku zápasu byl zákrok Mexése srovnatelný se zákrokem Materazziho v minulém zápase, za který ale on dostal žlutou kartu. Když je hráč napomínám po deseti minutách hry, jeho utkání se tím mění. Tato situace ze hřiště vypadala tak, že Mexés přiběhl zezadu a postrčil ho.

Hernan Crespo:
Co řeknete k vyloučení Mexése?
Normální situace. Žlutá karta, která společně s jeho prvním napomenutím vedla k vyloučení. Myslím, že mluvit jen o této situaci je málo. V zápase bylo mnoho dalších situací, o kterých se můžeme bavit. Cítil jsem, že se mě dotkl. Spadl jsem a je na rozhodčím, aby situaci posoudil. Pro porovnání by bylo třeba podívat se i na jiné situace ze zápasu. Na penaltový faul, který na mě byl před Zanettiho gólem, který ale Rosetti neviděl. Zanettimu se pak naštěstí podařilo dát gól. Považuji se za korektního fotbalistu, nefilmoval jsem. Nejde o vychytralost. Ztratil jsem prostě rovnováhu, nevěděl jsem, kdo za mnou stojí. Fauly jako tento na mě jsou přesně ty, které jsou často na Tottiho - někdy jsou pískány a někdy ne. To se stává.
A k zápasu?
Do zápasu jsme dali srdce. Řím nám nadělal problémy, ale my jsme se nedali. To je signál pro všechny, ukazuje to, že nás není snadné porazit.

Javier Zanetti:
Je Váš gól ten nejdůležitější, který Inter letos dal?
Ano, je to důležitý gól, protože to bylo těžké utkání. Prohrávali jsme 1:0, chybělo pár minut. Tlačili jsme a naštěstí přišel gól, který nám zajistil remízu a udržení devítibodového náskoku.
Zápas byl obtížný především proto, že jste hráli v oslabení?
Bohužel se zranil Maxwell a zůstali jsme v deseti. Dobře jsme bránili a gól nám pak daroval radost.
Co řeknene k závěrečné potyčce s De Rossim?
Nic se nestalo, oba jsme se omluvili. To se na hřišti stává.
Jak důležité bylo udržet náskok?
Bylo to velmi důležité, ale musíme pokračovat. Najít ztracenou formu, protože teď nehrajeme nejlépe.

Více informací o týmu Inter Milan naleznete na www.fcintermilano.com

Více o klubu AS Řím můžete shlédnout na www.as-roma.cz

Kam dál?

Více informací o Internazionale FC naleznete zde.

Jakub Košťan / Michal Šušák / ilromanista.it / romanews.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

První poločas byl o fotbale , druhý byl už divadlo , ale jestli komedie , nebo tragédie Smajlík 1 Smajlík 14 to nechám na vás .

richard.hrom

no pan mancini je to špatne videt jasne žee je to zle vidieť lebo keby sa dobre pozrel tak by jednoznačne zistil že to vobec nebol faul na žltu. as mal vyhrať zaslužil by si to dufam že im to nepokazi chuť pred zapasom s realom.

The Undertaker

Obrovská smola pre nás!Opäť sa Inter ukázal,ako vyhráva zápasy v Sérii A.Avšak,neprestávam veriť v Scudetto!My hráme doma proti Parme,a to by mali byť povinné 3 body.Vy hráte nekde vonku,a si myslím že to bude remíza.www.asroma.wbl.sk

undertaker22

zanetti oslavoval po gole ako keby ho strelil vo finale majstrovstiev sveta...trapko...a dalo sa čakať že rozhodca v tomto zápase buď vylúči hráča AS alebo zapíska penaltu...stalo sa...inter nemá s liverpoolom žiadnu šancu...AS gratulujem k výkonu Smajlík 8 Smajlík 17

SqUadRaASrOma

Koukám, že i primitivní fanoušci AS se najdou, ale u všech týmu je někdo takový.

vilidili
SUSIsr - 28.02. Odpovědět

neblazni, Javier dal krasny gol v 90 minute zajistujici titul...

SUSIsr

prepáč že som vyjadril názor ty primtív Smajlík 7

SqUadRaASrOma

titul uz ma inter po prehre AS v siene Smajlík 10 a už som videl veľa krajších golov ale nevravím že nebol pekný...

SqUadRaASrOma
rip - 28.02. Odpovědět

Jestli on je primitiv nemam slov pro tebe...a proč by se neměl radovat však pojistil scudeto pro Inter...jinač Videl si ten transparent co drzel jeden fanousek Interu??Myslim ten "GAME OVER" vis co to znamena ne?

rip
Maty - 28.02. Odpovědět

SqUadRaASrOma : Když dáš gól v 89. minutě a srovnáš tak zápas, tak budeš dělat co? Budeš nasranej?

Maty

game over?asi tým myslel ten fanúšik koniec interu v lige majstrov...

SqUadRaASrOma
Ibra - 28.02. Odpovědět

Nie kazdy to dokaze prezut, ze.

Ibra
SUSIsr - 28.02. Odpovědět

presne

SUSIsr

Inter byl do zranění Maxe lepší, když se zranil a Mancini v té době hrál na riziko, tak teprve potom začal Řím kousat.Pokud jde o Mexese, tak ta druhá žlutá byla přísná, ale podobnou dostal i Vieira, když byl následné po právu vyloučen za kecy.Remíza je zasloužená, ale hráči AS mohli v pohodě zápas dohrát a odvést si 3.body.

vilidili

Odvézt. Smajlík 9

vilidili
Djkoma - 28.02. Odpovědět

rozhovory jsou fajn jen mě docela zarazila ta arogance hráčů as řím, kteří ve svých chybách a nedostatečné disciplíně vidí zase "službu interu". Je to na jednu stranu smutné, protože as neměl převahu ani golové šance (kromě golu byly tak jedna dvě... maximálně) a nemůžou chtít za "odplivnutí" tři body... Podle mě "slavení remízy"po utkání s as neříká o kolik je as lepší, ale jaký charakter má inter. Máme opravdu velkou marodku, hrajeme prakticky každý zápas v jiné sestavě atd... as řím takovéhle problémy skoro neřeší, nebýt právě "zraněného" manciniho (ale byl na lavičce...) byli by kompletní. Marodka a tlak ze stran médií a ostatních týmů je nesrovnatelně větší na inter než na as... to musí dělat své...

Djkoma
SUSIsr - 28.02. Odpovědět

aroganece hracu? kde ji citis?

SUSIsr
Ibra - 28.02. Odpovědět

Ja osobne ju tiez z ich vyrokov citim. Skre ich to. teraz by na tie otazky odpovedali ovela korektnejsie, ale po zapase to je este naval emocii.

Ibra
Djkoma - 28.02. Odpovědět

Vučinič:Je Řím lepší než Inter? - Ano, co se týče hry jistě Pizzaro:Jsme zklamaní, protože jsme si zasloužili vyhrát. Situace, jako se staly dnes, nás poškozují. Mexésovo vyloučení je ostudné. Ale ukázali jsme, že nejsme o nic méně než Inter Totti: ...Takže velká služba Interu. // dalsi osočení rozhodčích? pche... ty vyjádření se mi nelíbí a jsou podle mě arogantní ve smyslu "my jsme as a vy nejste nic a nebýt rozhodčích tak jste v háji...". Potěšilo mě co řekl Ferrari, který podle mě stojí nohama na zemi a zachovává si soudnost. To že Spalletti říká jak si Mexes byl jistý, že to není faul... kolik hráčů odpřísáhne, že co odpískal rozhodčí nebyl faul? Takhle to brát nelze...Mexes si o tu červenou ke konci hodně říkal a kdyby byl klidnější dohrál by pravděpodobně vítězně zápas bez problémů. Nelíbí se mi ty názory, že rozhodčí nám zase pomohl, celý zápas jsem viděl a spíše mi tyhle řeči přijdou jako PÓZA, protože když někdo fandí as tak to na někoho svést musí ... to se netýká teď tebe SUSIsr-e, ale spíše jiných "fanoušků" ala 10pigi10 nebo squadraasroma

Djkoma
SUSIsr - 28.02. Odpovědět

presne

SUSIsr
SUSIsr - 28.02. Odpovědět

uprimne mi vyroky hracu prijdou v mezich..je logicke, ze jsou zklamani. tot vse, nevidim zadnou aroganci. btw slysels rozhovor s mancini (r.) po zapase?

SUSIsr
Djkoma - 28.02. Odpovědět

ne:) za prvé nevládnu jazykem italským a za druhé tuším, že to na sportu1 pak už nebylo žádné rozhovory :) ale zrovna on by měl koupit zanettimu zlaté kopačky...

Djkoma
SUSIsr - 28.02. Odpovědět

mas recht, sorry, chtel jsem poukazat, ze on se choval mnohem arogantneji..ale to je fuk, je to pryc, dalsi zapas a pak LM

SUSIsr
misdo - 28.02. Odpovědět

parada tie rozhovory vzdy potesia *THUMBS UP*

misdo
Yuchi - 28.02. Odpovědět

Super zápas, super atmosféra, velké nervy. Kéž by byly všechny zápasy Série A takové. Pro Inter má bod cenu zlata. 10 bodů je luxusní náskok. Smajlík 1

Yuchi

Však to je jasné!Šlágre Talianskej ligy sú najlepšie!!!A aj celkovo je najlepšia!!!!www.asroma.wbl.sk

undertaker22
SUSIsr - 28.02. Odpovědět

pripojuji se k matymu, zacinaji se sem dostavat info primo z italskych medii, coz je velke plus a kvalita jde obecne nahoru..

SUSIsr
Maty - 28.02. Odpovědět

Téda, musim říct, že kvalita sekce Serie A, jde čím dál tím výš. Dobrá práce. Smajlík 18

Maty
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články