Zpět na » Serie A » Juventus zuří kvůli odpískané penaltě

Serie A - Juventus zuří kvůli odpískané penaltě

Juventus zuří kvůli odpískané penaltě © -

0

Líbilo se

24.02. - Bianconeri ve včerejším utkání prohráli v Reggině 1:2 poté, co rozhodčí domácímu celku odpískal ve třetí minutě nastavení spornou penaltu po nůžkách Moma Sissoka, které zasáhly domácího útočníka do paže. Po menší strkanici hostujících hráčů s rozhodčím, proměnil nařízenou penaltu sám postižený Amoruso. Fotbalportal.cz vám přináší pozápasové názory na celý "incident" .

Cladio Ranieri:
Nekomentuji odpískané či neodpískané penalty. Jde o celých 90 minut. Jsme všichni zklamaní. Tři diskutované penaltové situace jsou vrcholem ledovce. Mluvím jménem všech, jsme sklíčení, ale musíme být silní. Rozhodčí prostě chybují. Nelíbilo se nám vedení celého zápasu. Mluvme raději o fotbale. Bojujeme především se sebou, věděli jsme, že jdeme do těžkého zápasu. Očekávali jsme skvělý výkon Regginy. Odehráli jsme výborný zápas, v druhém poločase jsme je nikdy nepustili ze šestnáctky. Chyběla nám finální přihrávka, chtěli jsme vyhrát a bojovali jsme. Neměli jsme potřebnou výškovou převahu v útoku. Ale jsem rád i za výkon Palladina, nebylo snadné hrát proti zavřené obraně Regginy. Prohráli jsme a jdeme dál.

Po neexistujících penaltách v Neapoli vedení Bianconeri prohlásilo, že tým stále ještě platí za calciopoli. A teď? „Jste bystrý,“ odpověděl na tuto otázku Ranieri novináři televize SKY.

Giovanni Cobolli Gigli:
Opět mluvím, protože se opakovaly události utkání v Neapoli. Netroufáme si hodnotit rozhodčí. Ale vedení rozhodčích by se mělo probudit. Rozhodčí prostě nebyl dost kvalitní. Jde však o opakující se situaci, v neprospěch Juventusu nebo dalších klubů. Rozhodčí sice nechtějí, ale až příliš chybují. Nevěřím, že chce někdo Juventus poškodit, problém je v kvalitě rozhodčích. Galliani chce rozhodčí ze zahraničí? Možná si začnu myslet, že má pravdu. Týmu nemohu nic vyčíst. Nedostatky byly u rozhodčích zápasu. Collina by měl začít přemýšlet jak pomoci rozhodčím, možná i zavedením nějaké nové technologie. Ale při Sissokově zákroku byl rozhodčí metr a půl daleko, měl se lépe dívat. Máme právo, aby naše postavení v tabulce odpovídalo předváděným výkonům.

Emanuele Belardi:
Akceptujeme výroky rozhodčích. Sissoko se snažil hrát balón, Amorusa ani neviděl. Rozhodčí rozhodnul, jak uznal za správné. Nálada v šatně je, že tým je naštvaný (slušně řečeno - poznámka redakce). Viděli jsme 3-4 situace, které měly být odpískány pro nás, nebylo tomu tak a prohráli jsme gólem z penalty. Na konci jsem rozhodčímu řekl, že nechci dělat „třetí poločas“ (podání rukou na konci každého utkání, stanovené svazem - poznámka redakce). Buffon? Měl by nastoupit v derby.

Nicola Legrottaglie:
Je velmi nepříjemné takto prohrát. Nejen že jsme nevyhráli, ale dokonce jsme prohráli. Když rozhodčí udělá chybu, je snaha dát mu to nějak najevo, ale dnešní závěrečná chyba byla očividná, chyba nezkušeného rozhodčího. Samozřejmě jsme si všimli, že nebyly odpískány tři penalty v náš prospěch, nejsme hloupí. A nakonec přijde penalta proti nám.

Nicola Amoruso:
Sissoko mě neviděl, zkoušel odehrát míč přes hlavu a kopnul do mě. Penalta byla jasná. Je to první penalta pro nás, po nevím jak dlouhé době. I nám bylo v minulosti ukřivděno, ale penalta na mě byla.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Jakub Košťan / Michal Šušák / gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
SUSIsr - 25.02. Odpovědět

Juventus bezesporu plati za calciopoli. Na velky klub je az moc "poskozovan". jinak klobouk dolu pred Ranierim, jak to zvlada. Je videt, ze to neni mala hysterka jako Roberto. K Juve obecne (ne k Ranierimu a k dnesnimu kadru) - nema v Seria A co delat, mel jit do Serie C. Za vse co "provedl" italskemu fotbalu, za Moggiho, za ostudu pred celym svetem, za ztratu duvery u fanousku, za zprofanovani italskeho fotbalu..by nemel Seria A a evropske pohary hrat minimalne 5 let.

SUSIsr
- 24.02. Odpovědět

Ranieri to řekl dobře, žádná velká slova jako jeho kolegové(Ancelotti, Mancini) neřekl, prostě dělá svou práci. Myslím že nastavil skvělou tatiku, já viděl krásný fotbal. Střely ze dvaceti, třiceti metrů. Kombinace mezi zálohou a útokem. Chyběly jen rozhodčího oči.

Neměl jsem tolik času to poslední dobou sledovat.Jenom teletext a to že třeba Sampdoria hraje doma skvěle ale i jiní.

Valderrama

Každopádně Juve se opravdu moc nedaří.Hrajou tam svým způsobem už některé legendy ale i tak to jde někdy dobře zkombinovat a zkušenosti jsou znát.

Valderrama
Sushi - 24.02. Odpovědět

...podle mě se jim docela daří. třetí flek je slušnej, navíc je asi opravdu párkrát poškodili rozhodčí...

Sushi
SUSIsr - 25.02. Odpovědět

ja bych rekl, ze se jim dari nadocekavani

SUSIsr
Sushi - 24.02. Odpovědět

trewinn: diskutuje se o juve no... řekl jsem, že mi je líto, jak rozhodčí pískaj, ale juve že nelituju. A z toho vylezla tahle diskuze. Smajlík 7

Sushi
- 24.02. Odpovědět

Ty jsi to řekl jakoby jsme vlastně získali výhodu, krásně se nám rozehráli mladíci. Smajlík 2 To jsme tam měli ještě zůstat, škoooda. Ale jinak mi se serie B líbí hodně. Kvalitu má velkou a týmy jako jsou Bologna, Pisa, Brescia, Albinolefle atd. mají i na Ačko.

Sushi - 24.02. Odpovědět

No, Juve je požít musel a získal tím to, že je teď může normálně stavět. Měl pro ně prostor. To je jedna výhoda. Druhá je, že cena za úspěchy byla malá. Na to co Juve nakradl (jen moje spekulace, co se faktů týče, šlo jen o ty dvě sezóny... kdo věří ať se přihlásí Smajlík 7 ) ,platil málo.

Sushi
- 24.02. Odpovědět

Dostatečně Smajlík 7

Sushi - 24.02. Odpovědět

To už je věc názoru, chápu, že tebe i ten rok dost štval.

Sushi
- 24.02. Odpovědět

Nj serie B, ještě tam byl Janov a Neapol, takže dost těžké souboje. Zápasy se kolikrát dávaly jak chtěly a byly v tom zmatky. Ale vidět Juventus i v takových chvílích bylo pěkné. Byly překonány i rekordy, první gol serie B Juve-Paolo de Ceglie, nebo alexův 200 gol v dresu bianconeri...., vyprodané stadiony atd. Smajlík 1

A myslíš že trest byl malej,podle mě Juventus utrpěl strašně a první trest pro Juve byýt přeřazen do druhé ligy a ještě z odpočtem 30 bodů to je moc!Jen to že hráli druhou ligu měl být trest,nevíš vůbec nic o tom kolik stratili peněz,hráčů,trest byl adekjvátní!A jak říkáš že by byli v druhé lize ještě teď,tak to není pravda hráli by baráž a tu by určitě zvládli!

trezeguet
- 24.02. Odpovědět

Myslím, že tohle bylo rozhodnuté právníky a soudem, nechápu o čem se tady zase diskutuje. Jiný spor by mohl být o tom jak se píská proti nim.

Sushi - 24.02. Odpovědět

Kdyby šli do třetí ligy, nemohli by teď být v první. To se snad shodneme. Podle mě byl trest malej. Odehráli si rok v Serii B, získali masku mučených a jsou zpátky, jako by se nic nedělo. První rozhodnutí bylo, že jdou do trojky (a i pro ostatní kluby byl trest větší). Po odvolání byl zmírněn na druhou ligu a odpočet (byl zmírněn i ostatním) -> druhá liga a odpočet = za rok v Serii A, protože se jim podařilo udržet ty starý hráče (Méďa, Gigi, Alessa, Mauro, Treza) a ještě měli prostor, aby se jim rozehráli mladíci, přičemž tým ostatní jasně převyšoval a i přes odpočet byla hračka dostat se zpět. Myslím teda, že trest byl velmi mírný za to co dělali (ztratili peníze? a kolik jich předtím vydělali? kolik titulů? a LM? myslíš, že upláceli jen ty dva roky, které jim byly prokázány?). Myslím, že to byl Zdeněk Zeman, kdo řekl: Moggiho slzy? Já myslím na to, kolik lidí rozbrečel on.

Sushi
Sushi - 24.02. Odpovědět

Trošku offtopic...: to si ten Sport1 dělá kozy? Oni přeruší zápas v půlce??? Kolikrát jsem koukal na Itálii od devíti, když zápas začínal v půl osmý - a když se jednou situace otočí, zase useknou Serii A. Slepice, ty idiotní mongoloidní agente, to ti to není ani trošku blbý? (z toho co dneska říkal jsem vydedukoval, že podobný diskuse čte) Smajlík 15

Sushi
Maty - 24.02. Odpovědět

2.poločas by měli dávat od 18-15.

Maty
PS - 24.02. Odpovědět

Trochu myslete, než začnete psát! 1)komentátoři nemají vliv na vysílaný program a mají z podobných výstřelků ještě daleko menší radost než diváci, 2)finále Carling cupu je významnější událost, takže dostala přednost před Sérií A. Není to sice moc dobrý nápad, vložit zápas mezi dva poločasy jiného, ale bohužel se s tím nedalo nic dělat (zahraniční rozhodnutí). Takhle byla alespoň jedna půlka naživo. Vaše nadávky jsou tedy zcela nemístné a jsou projevem Vaší hlouposti. PS

PS
Sushi - 24.02. Odpovědět

Vím, že Slepičák za to nemůže, jen se ho ptám, jestli mu to není blbý. Štval mě celej poločas, takže jsem ho nemohl nezmínit Smajlík 7 Kdyby finále Carling cupu začalo o 40 minut později, nic by se nestalo (tak jako jsem nenadával, když byly posunovány zápasy Serie A), ale přerušovat zápas v polovině je pro mě jako plivnout divákům do obličeje.

Sushi
Sushi - 24.02. Odpovědět

To je super...

Sushi
SUSIsr - 25.02. Odpovědět

ale zklamani je logicke, ne?

SUSIsr
Maty - 24.02. Odpovědět

Já bych osobně uvítal rozhodčí ze zahraničí.Protože to, co se letos dějě, je až nevídané.Týmy nejsou měřené stejným metrem.K tomu, jestli Juventus piká za Calciopoli?Řekl bych, že ano.

Maty
Sushi - 24.02. Odpovědět

Rozhodně se musí NĚCO udělat. Co se Juve týče, možná trošku platí za calciopoli. Je mi to líto kvůli italskýmu fotbalu, kvůli prestiži a obrazu ligy v zahraničí. Ale juve mi může být líto těžko. To co se teď děje je nesrovnatelné s tím, co se dělo roky. A navíc měli teď být v Serii B, kdyby zůstalo původní rozhodnutí (Serie C).

Sushi
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články