Serie A - Nejlépe zahrál Jarolím

Nejlépe zahrál Jarolím © -

0

22.02. - Česko-slovenská stopa: Lukáš Jarolím ze Sieny byl opět oporou svého týmu a jeho výkony z poslední doby jsou velmi ceněny. Ostatní hráči příliš nevynikali, z pravidelně hrajících chyběl Tomáš Ujfaluši, který si musel odpykat trest za karty.

Marek Jankulovski (AC Milán): Rossoneri hráli v minulém kole na hřiště Parmy a utkání skončilo bez branek. Z týmu AC snesli přísnější měřítko dle datasportu jen Nesta, Pirlo a gólman Kalac. Český obránce dostal podprůměrnou známku 5,5. V 70. minutě za něj na Ancelotti poslal na hřiště Paola Maldiniho, který si tak zahrál tisící zápas své kariéry.

Pavel Nedvěd (Juventus Turín): Pavel Nedvěd byl u významného vítězství svého týmu nad AS Řím. Opět bojoval, jak ho známe a z faulu na něj přišlo v závěru poločasu kromě žluté karty pro Mexese i rozhodnutí celého zápasu. Úspěšným exekutorem přímého kopu byl Alessandro Del Piero. Nedvěda střídal devět minut před koncem Raffaele Palladino. Český záložník dostal známku 6,5.

Marek Hamšík (Neapol): Slovenský reprezentant zažil nepěkný zápas, ve kterém se svými spoluhráči podlehli doma Empoli. Snažil se, ale bohužel se k jeho výkonu málokdo připojil. Směrem dopředu byl s Lavezzim nejlepší, ale Empoli podalo skvělý výkon. I proto, že patřil k tomu lepšímu, co Neapol nabízela, mnohé překvapilo, že ho Reja stáhl tak brzy. Už v 59. minutě musel přepustit své místo Sosovi. Byl hodnocen známkou 6.

Lukáš Jarolím (Siena): Lukáše média hodně chválila, byl nejlepším hráčem svého týmu, užitečný směrem dopředu. Ani on však nedokázal přispět ke vstřelení branky a utkání s Turínem tak skončilo 0:0. Jeho výkon byl hodnocen vysokou sedmičkou.