Zpět na » Serie A » Cassano předvedl skvělý výkon, Zalayeta agresivitu

Serie A - Cassano předvedl skvělý výkon, Zalayeta agresivitu

Cassano předvedl skvělý výkon, Zalayeta agresivitu © sampdoria.it - Antonia Cassano

0

Líbilo se

21.02. - Antonio Cassano byl nejlépe hodnoceným hráčem třiadvacátého kola italské Série A, zdatně mu sekundoval například Fontana či Mutu. Ač hvězda Sampdorie nedala gól, jeho hrátky se soupeřovými obránci a skvěle servírované přihrávky nenechávaly diváky chladnými.

Hráč kola: Antonio Cassano (Sampdoria)
Cassano v posledním kole svým výkonem všechny uchvátil a ihned se rozmnožily diskuse na téma jeho nominace na EURO 2008. Pokud bude pokračovat v současné formě a skvělých výkonech, je účasti v Rakousku a Švýcarsku vskutku hodně blízko. Po první dvacetiminutovce zápasu potěšil oči diváků zmatením dvou obránců krásnou otočkou a pohotovým vysláním Maggia do obrovské šance. Antonio i v dalším průběhu zápasu servíroval výše zmiňovanému hráči skvělé přihrávky a z jedné z nich se nakonec zrodila i výhra jejich týmů. Cassano si pohrál se třemi obránci, prošel zleva do pokutového území a Maggio nadvakrát protlačil míč do sítě. Jeho skvělé kousky si můžete prohlédnout ve výběru Videí z 23. kola.Osobnost kola: Adrian Mutu (Fiorentina)
Rumunský útočník je bezesporu největší oporou Fialek, výkony, které předvádí v této sezóně, mají obří podíl na tom, jak si jeho současný klub stojí. V tomto kole hostila Fiorentina Catanii a byl to právě Mutu, který vstřelil v 70. minutě vítězný gól svého klubu. Povedlo se mu to výstavní střelou, kterou z dvaceti metrů poslal míč do pravého horního růžku Politovi branky.Tým kola: Juventus Turín
V nejsledovanějším zápase 23. kola se utkali hráči druhého a třetího celku tabulky. Veledůležité tři body dokázali vybojovat hráči domácího Juventusu, a to díky skvělé střele svého kapitána z přímého volného kopu. Díky tomu zdramatizovali boj o druhé místo.Zklamání kola: Zalayeta a Piccolo
V zápase Neapole s Empoli, ve kterém domácí prohráli s týmem nacházejícím se v sestupovém pásmu 1:3, se o přestávce "předvedl" Marcelo Zalayeta. V útrobách stadionu udeřil hostujícího Felice Piccola loktem. Odměnou mu budiž stopka na další dva zápasy, kterou mu, stejně jako Piccolovi, který oplácel, udělila disciplinární komise. Před ní stál Marcelo již podruhé, jeho první prohřešek bylo simulování.

Nejlepší jedenáctka kola:
Fontana (Palermo) 7,56
Cassani (Palermo) 6,94 - Nesta (AC Milán) 6,75 - Balzaretti (Palermo) 6,69
Giovinco (Empoli) 7,19- Vargas (Catania) 6,94- D`Agostino (Udinese) 6,88 - Kuzmanovic (Fiorentina) 6,88
Cassano (Sampdoria) 7,63 - Mutu (Fiorentina) 7,38 - Pozzi (Empoli) 7,25

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Zdenek Klinga / channel4.com, datasport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Maty - 21.02. Odpovědět

Tohle kolo se mi také celkem líbilo.Nejvíc mě zaujalo janovské derby,ikdyž zápas Juventusu s AS Řím byl také pěkný.U prvně zmiňovaného zápasu byl k nezastavení Antonio Cassano, ten co si tam dovoloval, krása. :) Z brankářů mi tohle kolo nejvíc učarovali Alberto Fontana a Luca Bucci.Albertovi je už 40, ale pořád předvádí neuvěřitelné zákroky, ten výskok a reflexy..Úžasné.Luca Bucci ale za ním vůbec nezaostává.Ten má 38 let, ale výkony také pořád famózní.I veterán Marco Ballotta předvádí poslední dobou dobré výkony.Jó, italští "pardálové" ukazují své umění. :))

Maty

Cassano si zaslúži nomináciu do repre!

CHELSEA 05
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články