Zpět na » Serie A » RemĂ­za ČechĹŻ ve Florencii

Serie A - Remíza Čechů ve Florencii

0

08.10. - Pouze Lukáš Jarolím slavil v sedmém kole Serie A výhru. Jeho Siena porazila 3:0 Empoli. Další Češi se střetli ve Florencii. Jejich týmy se rozešli remízou.

Lukáš Jarolím odehrál za Sienu proti Empoli celé utkání. Datasport ho ohodnotil známkou 6, když vyzdvihl především Jarolímův dlouhý pas z prvního poločasu, který ale v síti Balliho neskončil.

Tři Češi se střetli ve Florencii. Na domácí straně stál Tomáš Ujfaluši. Jeho výkon ohodnotil Datasport známkou 6,5. Ujfaluši podle redakce Datasportu předvedl solidní a klidný výkon.

Na straně Juventusu stáli v základní sestavě oba Češi. Zdeněk Grygera odehrál celý zápas, ale redakci Datasportu nepřesvědčil a dostal známku 5,5, když mu redakce vytknula především slabou podporu ofensivy.

Stejnou známku, tedy 5,5, dostal i Pavel Nedvěd. Nedvěd odehrál tentokrát pouze 72 minut. Ve druhé půli patřil k nejlepším hráčům, přesto byl trenérem střídán.