Zpět na » Serie A » Legrottaglie: Alex je naší inspirací

Serie A - Legrottaglie: Alex je naší inspirací

Legrottaglie: Alex je naší inspirací © goal.com - Nicola Legrottaglie

0

Líbilo se

20.02. - Obránce Juventusu Turín Nicola Legrottaglie vyzdvihuje týmového spoluhráče Alessandra Del Piera a je šťastný, že může hrát vedle fotbalisty, který je ikonou Bianconeri.

Legrottaglie letos prožívá vynikající sezónů poté, co byl zpátky přeřazen do A týmu Juventusu. Kouč Claudio Ranieri mu dal důvěru v obranné linii "Staré dámy" a obránce si nenechal tuto příležitost ujít.

" Vstupoval jsem do letošní sezóny po třech velmi těžkých letech, kdy jsem byl často zraněn a prakticky jsem nehrál," vzpomíná bývalý hráč Chieva Verona.

" Je skvělé, že opět hraji na úrovni, která mi zaručuje vstupenku do reprezentace, navíc bojuju s Juventusem o nejvyšší příčky. Druhé místo je nyní naším hlavním cílem a máme na to, abychom ho dosáhli, na druhou stranu se musíme také poohlédnout zpět. Na začátku sezóny jsme snili o druhé nebo třetí příčce. Díky tvrdé a poctivé práci jsme tam, kde jsme, a to je skvělé. "

Legrottaglie také vyzdvihuje výkon Del Piera, který letos zažívá další vydařenou sezónu.

" Alex je pro nás inspirací. Na hřišti je nezadržitelný a pro nás je to klíčový hráč. Když jsem do Turína přišel před pěti lety, hrál stejně dobře, jako letos. Je to výjimečný fotbalista. "

Více informací o týmu FC Juventus Turín naleznete na www.fcjuventus.cz

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Jakub Košťan / goal.com / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články