Zpět na » Serie A » Marotta: Janov nabídl lekci slušného chování

Serie A - Marotta: Janov nabídl lekci slušného chování

Marotta: Janov nabídl lekci slušného chování © -

0

Líbilo se

18.02. - Trenér Sampdorie si užívá čtvrté vítězné derby z pěti hraných za období funkce prezidenta Garroneho. Chválil hlavně slušné chování fanoušků a vyzdvihl výkon klíčového hráče Dorie, Antonia Cassana.

"Řekl bych, že důležitější než výhra v utkání je vítězství janovského publika, které prokázalo obrovskou míru slušného chování již během dnů, které předcházely derby, až dodnes. Bylo to fantastické odpoledne s velkou dávkou nadšení, zápalu pro hru a korektnosti z obou stran. Italský fotbal by si z těchto lidí měl vzít příklad.

"Sampdoria vyhrála zaslouženě, tento úspěch nám dodá do budoucna velkou injekci motivace a radosti, především nám pak zajišťuje výsledkovou kontinuitu domácích a venkovních utkání. Podle kalendáře jsme totiž hráli na hřišti Janova. Tři body nám zajišťují skvělé postavení v tabulce a nadšení, které musíme přenést do budoucích zápasů.

"Vím dobře, že Antonio je hráč, který může každý týden rozhodovat zápasy, je to výborný fotbalista, což prokázal i dnes při své akci vedoucí ke gólu. Viděl jsem v televizi opakování jeho driblinku v pokutovém území. To bylo něco, co může vymyslet jen opravdu výjimečný fotbalista. Cassano je náš "klíčový hráč", ale nejsme na něm závislí, nezapomínejme na ostatní. Když nehraje tým, jednotlivec zmůže málo. "

Vítězství 1:0 zajistilo Dorii čtvrtou výhru z pěti pod vedením prezidenta Riccarda Garroneho, což je důvod k radosti jak pro prezidenta, tak pro trenéra Marottu.

"Samozřejmě jsme šťastní, tím hezčí je pro nás tento úspěch. Ale chci poděkovat především fantastickému janovskému publiku."

Kam dál?

Jakub Košťan / Michal Šušák / sampdoria.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Maty - 18.02. Odpovědět

Tondovi se v Dorii daří, doufám že se jim podaří ho z Realu koupit.

Maty
Doria - 18.02. Odpovědět

Tak v to pevne verím,že sa Antonio Cassano stane hráčom Blucerchiati Smajlík 17 Je to naozaj skvelý hráč! A čo sa týka tohto zápasu,atmosféra bola naozaj vynikajúca,aj ked len na televíznej obrazovke...(hlavne ,že to nekomentoval Honza Slepička Smajlík 3 )

Sushi - 18.02. Odpovědět

ndonio by zasloužil nafackovat Smajlík 1

Sushi
SUSIsr - 18.02. Odpovědět

samp je sympatickej tym... skoda, ze ndonio je Ndonio...by mu to sluselo zpatky v Rime

SUSIsr
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články