Zpět na » Serie A » Nedvěd pomohl Juve k výhře, Hamšík tentokrát vyhořel

Serie A - Nedvěd pomohl Juve k výhře, Hamšík tentokrát vyhořel

Nedvěd pomohl Juve k výhře, Hamšík tentokrát vyhořel © -

0

Líbilo se

14.02. - Česko-slovenská stopa: Po šňůře povedených výkonů se tentokrát utkání proti Samdorii nepovedlo talentovanému Hamšíkovi. Pavel Nedvěd přes špatnou první půli patřil k důležitým osobnostem zápasu v Udinese a kromě Jarolíma zahráli ostatní čeští hráči solidní utkání.

Tomáš Ujfaluši (Fiorentina): Tomášova Fiorentina se na stadionu Azzurri d´Italia utkala s Atalantou a byla velmi blízko zisku tří bodů. Náš obránce patřil k nejlepším mužům Fialek a byl hodnocen jako nejlepší člen obranné formace. Italský tisk vyzdvihl jako tradičně i jeho ofenzivní počiny, hlavně v první půli. Ve 42. minutě dostal po zákroku na skvělého Muslimovice žlutou kartu, a nebude tak moci nastoupit v příštím zápase, což bude jistě oslabení. Byl hodnocen známkou 6,5.

Marek Jankulovski (AC Milán): V dresu AC se opět objevil Marek Jankulovski a odehrál celých devadesát minut. V zápase, ve kterém na sebe upozornil mladičký Paloschi, se nakonec radoval právě tento český reprezentant v souboji s dalším naším hráčem - Lukášem Jarolímem. Za svůj výkon byl pochválen a oceněn známkou 6,5. Za zmínku stojí i pochvala za dobrou spolupráci se Serginhem.

Lukáš Jarolím (AC Siena): To jeho soupeř v dresu Sieny nemohl být spokojený ani se svým výkonem, a ani s výsledkem střetnutí. Svou hrou neoslnil a byl mezi nejhoršími hráči hostů, hodnocen známkou 5,5 opouštěl hřiště v 73. minutě, kdy své místo přenechával Kharjovi.

Pavel Nedvěd (Juventus Turín): Pavel byl tradičně jednou z opor Juve, i když jeho výkon z první půle nebyl nikterak oslnivý. Obrat jeho týmu a velký podíl na druhé brance, kterou skvěle připravil pro střídajícího Iaquintu, mu zajistil známku 6,5.

David Rozehnal (Lazio Řím): Rozehnal odehrál 76 minut a byl tak svědkem prohry Lazia Řím, které zajíždělo do Empoli. Již v 7. minutě se rozhodlo o výsledku utkání gólem Vannucchiho. Náš reprezentant si ve 26. minutě vykoledoval žlutou kartu a čtvrthodinku před koncem přepustil své místo Baroniovi. Výkonem ale potěšil, nedopouštěl se žádných chyb a dostal známku 6.

Marek Hamšík (Neapol): Slovenský záložník se tentokrát i přes snahu neprosadil. Jeho pokusy o vytváření útočných akcí nekončily dobře a hřiště opouštěl nezvykle brzy. V 62. minutě místo něj přišel Mariano Bogliacino. Byl hodnocen známkou 5.

Kam dál?

Zdenek Klinga / datasport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Sushi - 15.02. Odpovědět

Rád bych poznamenal, že tady nevidím Hamšíkovce. Méďa! Smajlík 1

Sushi
ggg - 14.02. Odpovědět

Smajlík 5 Smajlík 13 Smajlík 15

euroman - 14.02. Odpovědět

rad bych poznamenal ze eurofotbal.cz na mas ma vliv opravdu znacny Smajlík 7

Košty - 14.02. Odpovědět

Chtěl bych upozornit všechny čtenáře, že od 23. kola, tedy od 15.2.2008 naleznete preview přímo u jednotlivých zápasů, nikoliv v souhrnném článku, jako to bylo doposud Smajlík 18

Košty
Maty - 14.02. Odpovědět

Dobrý nápad, řekl bych, že to takhle bude stačit. Smajlík 7

Maty
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články