Zpět na » Serie A » Lékaři: Ronaldo se možná vrátí

Serie A - Lékaři: Ronaldo se možná vrátí

Lékaři: Ronaldo se možná vrátí © goal.com - Ronaldo

0

Líbilo se

14.02. - Budoucnost brazilského útočníka vypadá ponuře, ale nyní se ozývají i optimistické názory. To hlavně z úst některých lékařů a prezidenta AC Milán Silvia Berlusconiho, který je přesvědčen, že se Ronaldo vrátí.

Bývalý hráč Realu Madrid odletěl do Paříže na operaci poškozené šlachy se strachem, že to znamená konec jeho kariéry. Doprovázen mimo jiné klubovým lékařem Massimilianem Salou byl podporován fanoušky při odchodu z nemocnice.

"Ronaldo chtěl, aby byl operován stejným týmem, který prováděl operaci jeho kolena před osmi lety," vysvětloval klubový lékař Pierre Meeserman. "Tehdejší zákrok dopadl skvěle a technologie za tu dobu hodně pokročila."

"Pokud vše půjde podle plánu, bude se moci vrátit a být znovu skvělým hráčem, ale je těžké určit nějaký časový výhled," uvedl respektovaný sportovní lékař Walter Pascale.

"Je to velmi vážně zranění, ale vše může být v pořádku vzhledem k posunu lékařské vědy a techniky. Rekonvalescence může trvat přibližně osm až deset měsíců, ale rozhodně bych nebyl tak pesimistický ohledně jeho budoucnosti. Hlavním problémem je, že už není tak mladý jako v roce 2000 při první operaci, a bude tedy mnohem obtížnější dostat se zpět do formy."

Prezident klubu Berlusconi taktéž věří v Ronaldův návrat.

"Mluvil jsem s ním po telefonu a řekl jsem mu, ať věří v sebe a ve své fyzické schopnosti. V jedenatřiceti letech je stále mladý a myslím si, že se za pár měsíců vrátí a bude stejně skvělý, jako byl před zraněním. Všichni věříme, že to tak dopadne."

Kam dál?

Zdenek Klinga / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
RONALDO - 18.02. Odpovědět

ronaldo to zvladne je to borec dokazal to už jednou a dokažeto znovu on se nevzdá své lásky fotbalu věřím mu a přeji brzké uzdravení zvládne to

Vic - 17.02. Odpovědět

aspon keby to bola ruka a nie noha Smajlík 1 ale mu prajem dobre uzdravenie

suzmen - 15.02. Odpovědět

Nicméně,přji mu hodně štěstí...zatím ho moc neměl

suzmen
suzmen - 15.02. Odpovědět

njn,holt takhle to dopadne s každým hráčem,který bude hrát vrcolový fotbal už od 16-ti,17-t let...u Ronalda to tak bezesporu je,odehral stovky těžých utkání za kluby i repre a to se musí projevit...

suzmen
fenomen - 14.02. Odpovědět

To neni mozny kdyz jsem videl jak se zranil to bylo hodne smutny protoze Ronaldo je muj vzor od malicka a bude doufam ze jeste neukonci karieru a az se uzdravi zase zacne strilet goly forza Ronaldo Smajlík 13

AŤ už se na to vykašle, svoje už má za sebou. MS 2002 už se nevrátí Smajlík 18 !!!! Smajlík 18

aaa auto sračka
Djkoma - 14.02. Odpovědět

spíše je otázkou zda to má smysl se vracet... 10 měsíců... +čas na kondici+tým a útočníci v něm... možná by už byl jen drahým "polo zraněným" náhradníkem...

Djkoma
Sushi - 14.02. Odpovědět

Může odejít, minimálně třeba na hostování.

Sushi
roso - 14.02. Odpovědět

je to hrozny smoliar dufam ze sa vrati co najskor a bude to ten stary ronaldo

penero - 14.02. Odpovědět

Věřím mu a hrozně mu to přeju,jestli je někdo smolař,tak je to fakt on:(

penero
R1 - 14.02. Odpovědět

Doufám, že se vrátí... Ale 10 měsíců je hrozná doba.

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články