Zpět na » Serie A » Z českých a slovenských hráčů byli nejvíce vidět Nedvěd s Jarolímem

Serie A - Z českých a slovenských hráčů byli nejvíce vidět Nedvěd s Jarolímem

Z českých a slovenských hráčů byli nejvíce vidět Nedvěd s Jarolímem © -

0

Líbilo se

07.02. - Česko-slovenská stopa: 21. kolo přineslo tříbodovou radost Marku Hamšíkovi, novicovi v dresu Lazia Davidu Rozehnalovi a také, jistě nejvíce překvapivě, Lukáši Jarolímovi, který přispěl dobrým výkonem k výhře své Sieny nad AS Řím.

Marek Hamšík (Neapol): Slovenský reprezentant byl ve 21. kole samozřejmě v základní sestavě své Neapole a i on přispěl k domácí výhře 3:1 nad Udinese. I když nepodal zrovna excelentní výkon, patřil k tomu lepšímu. Hřiště opouštěl v 75. minutě, když ho střídal Pazienza a byl hodnocen známkou 6. Zajímavé je, že se v poslední době rojí stále více spekulací o jeho možném odchodu, nejčerstvěji se probírá zájem Interu Milán.

David Rozehnal (Lazio Řím): Český stoper přišel na hřiště pomoci v závěrečných minutách uhájit vítězství svého nového klubu. V 85. minutě střídal Stefana Mauriho, kvůli krátkému pobytu na hřiště hodnocen nebyl.

Zdeněk Grygera (Juventu Turín): Dva čeští zástupci v dresu Juve nedokázali společně se svými spoluhráči doma porazit slabé Cagliari a Juventus opět překvapivě ztratil body. Grygera rozhodně nepatřil k nejlepším hráčům utkání, připsal si jedno zaváhání, ale i pár dobrých momentů. Hodnocen byl známkou 5,5.

Pavel Nedvěd (Juventus Turín): To Pavel byl na hřišti vidět více, dokonce to byl on, kdo vstřelil jediný gól Juventusu. Bylo to však pouze vyrovnání. Snažil se, v závěru ještě Juventus hrozil z jeho centru, ale 3 body už se získat nepodařilo, což doma s Cagliari jistě nikdo nemůže hodnotit jako úspěch. Byl hodnocen nadprůměrnou známkou 6,5.

Lukáš Jarolím (Siena): Lukáš odehrál celých 90 minut a byl protagonistou hodně úspěšného večera pro domácí hráče a příznivce. Branku nedal, ale byl k tomu hodně blízko, když trefil břevno Doniho branky. Při výhře 3:0 nad favoritem byl jedním z nejlepších a také byl odměněn známkou 7.

Tomáš Ujfaluši (Fiorentina): Český hráč byl již tradičně oporou zadních řad svého týmu, tentokrát doma ale bodově vyšli naprázdno. V 77. minutě je totiž o body připravil střídající Alexandre Pato. I tak ale předvedl Tomáš solidní výkon s hodnocením 6,5.

Kam dál?

Zdenek Klinga / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Susijr. - 08.02. Odpovědět

Jarolim zahral supr proti Rimu.. skoda, ze jim nedali vic:(

Sushi - 08.02. Odpovědět

sámo, džouky dobrý, ale mít na 15 příspěvků 13 přezdívek je pomalu suchý

Sushi
SUSIsr - 08.02. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 3 ses gay?

SUSIsr
stenko - 08.02. Odpovědět

Pavel Nedvěd:,,Juventus potrebuje Hamšíka´´....!!! http://aktualne.centrum.sk/sport/fu tbal/clanek.phtml?id=1151823

nedvěd je nej na světe Smajlík 4

nedved-ronaldo
RoboK - 07.02. Odpovědět

Do řiti, co ten juventus dělal? Smajlík 14

RoboK
nick - 08.02. Odpovědět

jojo juve to dosralo. ale HAMSIK je najlepsi Smajlík 3 Smajlík 3

nick
Doria - 08.02. Odpovědět

Súhlasím!Hamšík je skvelý!Slovensko už dávno nemalo takúto "hviezdičku"(od čias Dubovského)...Len nech sa mu darí v Sérii A Smajlík 7 No v najbližšom kole na Stadio Luigi Ferraris by si mohol dať "pohov" Smajlík 1

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články