Zpět na » Serie A » AC Milan porazil Regginu

Serie A - AC Milan porazil Regginu

AC Milan porazil Regginu © -

0

30.01. - Review: Rossoneri v dohrávce 15. kola Serie A vyhráli na hřišti Regginy 1:0 díky brance Gilardina v úvodu zápasu. Milánští se tak posunuli na 6. místo se sedmibodovu ztrátou na čtvrté místo zajišťující Ligu Mistrů, na kterém je momentálně Fiorentina.

Reggina 0:1 AC Milan (18 Gilardino)

Zápas začal v poklidném tempu, své štěstí zkoušeli Pato, Kaká a za Regginu Emmanuel Cascione, ale jejich střely neměly potřebnou razanci. První branka utkání ale přišla poměrně brzy. V 18. minutě nacentroval Andrea Pirlo a nikým nehlídaný Alberto Gilardino překonal Andreau Campagnola. Bývalý střelec Parmy vstřelil svou sedmou branku v této sezóně. O chvíli později po Pirlově přímém kopu pálil Gilardino nad. Ve 32. minutě zahrozili domácí, Fabio Ceravolo obelstil Alessandra Nestu a prověřil Zeljko Kalače.

Po přestávce nejdříve zahrozili opět Pato s Kaká, ale nebylo jim přáno radosti ze vstřelení branky. O chvíli později měli Rossoneri během 20 sekund dvě obrovské šance zvýšit svůj náskok. Nejdříve trefil Pato z přímého volného kopu břevno, poté předvedl Campagnalo skvělý zákrok po střele Emersona. Aktivní Pato zkoušel své štěstí dál, ale založený protiútok k ničemu nevedl. Poté se do šance dostal znovu Gilardino po Oddově centru, ale tentokrát nezamířil přesně. AC Milan tedy vyhrál těsně 1:0.

AC Milan: Kalac, Oddo, Nesta, Kaladze, Favalli, Gattuso, Pirlo (Brocchi 82), Emerson, Kaká, Pato (Gourcuff 82), Gilardino
Reggina: Campagnalo, Lanzaro, Cirillo, Aronica, Alvarez, Cascione (Barreto 68), Cozza, Modesto, Vigiani (Montiel 74), Missiroli, Ceravolo (Stuani 61)
Rozhodčí: De Marco