Zpět na » Serie A » Sissoko "konečně" v Juve

Serie A - Sissoko "konečně" v Juve

Sissoko © -

0

Líbilo se

30.01. - Mohamed Sissoko se nemůže dočkat začátku svého působení v Juventusu Turín. V rozhovoru nešetřil chválou na svůj nový klub a vzpomínalo se i na jeho zkušenosti se staronovým trenérem Ranierim.

Po tahanicích již tedy bývalý hráč Liverpoolu se nyní bude hlásit v Turíně, neboť jeho Mali již bylo vyřazeno z Afrického pohárů národů a jeho debut by tak mohl přijít už v utkání s Cagliari.

"Jsem velmi šťastný, že jsem v Turíně. Prošel jsem lékařskou prohlídkou a cítím se velmi dobře," řekl Sissoko. "Juventus je výborný klub, hraje zde hodně šampiónů a i proto je skvělé být jeho součástí ve třiadvaceti letech."

Sissoko se zde tak znovu potká se svým bývalým koučem z Valencie - Claudiem Ranierim.

"Viděl jsem mnoho zápasů Série A, hraje se tu překrásný fotbal a je zde mnoho talentovaných hráčů. Někteří z nich hrají i za Juventus, bude fantastické být mezi nimi a také samozřejmě znovu pracovat pod Ranierim."

"Byl mým trenérem již ve Valencii, znám jeho povahu a způsob, jakým se dívá na fotbal. Myslím, že je to skvělý taktik."

Sissoko má za sebou již hodně klubových úspěchů - vyhrál ligu, Pohár UEFA, dvakrát Evropský superpohár, Ligový pohár i FA Cup.

"Jsem bojovník, rád vytvářím tlak na soupeře. Mým cílem je stát se vynikajícím záložníkem a v Juventusu to můžu dokázat. Budou to skvělé zkušenosti a důležitý krok v mé kariéře."

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Zdenek Klinga / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

sissoko tam zapadne. vzdy lepsie ako liverpol

fcreading
MatyCZ (webmaster) - 30.01. Odpovědět

Jsem zvědavej jak se mu bude dařit. Každopádně juve někoho do středu zálohy potřebovalo.

MatyCZ
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články