Zpět na » Serie A » Sheva: Pato je můj nástupce

Serie A - Sheva: Pato je můj nástupce

Sheva: Pato je můj nástupce © -

0

Líbilo se

29.01. - Bývalý kanonýr AC Milán Andrej Ševčenko, jehož přestup z italského velkoklubu do Chelsea nedopadl podle mnohých nikterak valně a občas se objevovaly zmínky o jeho možném návratu, svůj bývalý klub stále pozorně sleduje a nyní se vyjádřil k nové hvězdičce AC - mladému Patovi.

Od svého příchodu z Internacionalu si osmnáctiletý brazilský útočník získává stále více a více fanoušků a obdivovatelů, zvláště pak, když se mu mimořádně vyvedl úvod jeho působení v klubu, který korunoval v posledním zápase s Janovem dvěmi brankami.

Dalším člověkem, kterému Patův příchod a výkon učaroval, je právě ukrajinský střelec. I on vstoupil mezi velké hráče v ranném věku, když se již v 18ti letech poprvé trefil v Lize mistrů.

"Pato se mi podobá, neboť také rád hraje z hlouby pole," řekl Sheva v rozhovoru pro Gazzettu dello Sport.

"Není to klasický hrotový útočník, je mi podobný způsobem jakým hraje, čtením hry a hledáním si prostoru. Líbí se mi, jakým způsobem hraje. Já byl také nebezpečný, ale zahazoval jsem hodně šancí a postupem času se zlepšoval. Pato má velké štěstí, že přišel do AC Milán tak brzy. Není to brzo, pokud mu jeho spoluhráči budou pomáhat zlepšovat se. V týmu je mnoho hráčů, od kterých se může hodně naučit - hráči jako Andrea Pirlo, Kaká nebo Clarence Seedorf. Hrát s nimi po boku je skvělé. Pato má před sebou skvělou budoucnost."

"Je jedno kolik gólů nastřílí dokud se bude zlepšovat, Pato je perfektní posila pro Milán, který potřebuje hráče jako je on - je to skvělá kombinace."

Ačkoli už se Andrej do Milána asi nikdy nevrátí, vždy k tomuto týmu bude chovat velké sympatie:

"Jsem vděčný za čas strávený v Miláně, bylo to sedm fantastických let a zároveň nejlepší část mé fotbalové kariéry. Měl jsem i horší sezóny, ale vždy byli při mě. Miluji Milán stejně jako Itálii - daly mi hodně moc."

Kam dál?

Zdenek Klinga / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
maxim10 - 29.07. Odpovědět

blbec

maxim10
masel - 30.01. Odpovědět

dobře si řekl že si BYL nebezpčný

masel
sheva - 30.01. Odpovědět

sheva OLE Smajlík 9 Smajlík 9 Smajlík 9

sheva
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články