Zpět na » Serie A » Neapol: Reja zůstane

Serie A - Neapol: Reja zůstane

Neapol: Reja zůstane © -

0

Líbilo se

28.01. - Prezident Neapole Aurelio De Laurentiis vyjádřil podporu hlavnímu trenérovi týmu Edymu Rejovi a označil jeho pozici jako bezpečnou, navzdory včerejší prohře Neapole v zápase s Cagliari.

Včerejší závěr byl pro Neapol noční můrou, neboť ještě v 92. minutě vyhrávali díky brance slovenského reprezentanta Marka Hamšíka, který je nyní ve formě. Bohužel pro jeho tým se ale v nastaveném čase trefil nejprve Alessandro Matri a o chvíli později i Daniele Conti, který tak strhl vedení na stranu domácích.

Neapol je po této porážce na jedenáctém místě ligové tabulky. Prezident klubu v poslední týdnech kritizoval Reju a dokonce z jeho úst vyšla slova, podle kterých by další špatný výsledek znamenal možnost výměny na trenérském křesle, ale vypadá to, že takové rozhodnutí v nejbližší době nepadne.

"Mezi námi je oboustranný respekt,"
začal De Laurentiis. "Oba milujeme Neapol a v současnosti máme jen odlišné názory, nic víc. Reja je jediný, který může dělat tuhle práci a my nemůžeme nazývat věci zázraky nebo katastrofami, když jdou dobře či ne. Když má tým potíže se zraněními a když hraje venku, může mít potíže každý. Prohráli jsme, ale potřebujeme být trpěliví."

Sportovní ředitel Pierpaolo Marino byl očividně taktéž velmi zklamaný prohrou na Sardýnii, ale i on se postavil za současného kouče.

"Je vždy obtížně hrát proti týmu, který bojuje o všechno, tak jako tomu bylo včera. Máme ale současně horší období a připadá my, jako by tým ztratil jiskru."


"Možná je to proto, že Ezequiel Lavezzi a Walter Gargano nejsou zrovna v nejlepší formě, ale není to jen argentinský a uruguayský hráč, kteří nyní nepodávají potřebné výkony. V posledních dvaceti minutách nestíhalo několik hráčů fyzicky."

"Nicméně vás mohu ujistit, že se Reja nemusí o své místo bát,"
zakončil rozhovor Marino.

Kam dál?

Zdenek Klinga / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články