Zpět na » Serie A » Simone Inzaghi: Jsem zpět

Serie A - Simone Inzaghi: Jsem zpět

Simone Inzaghi: Jsem zpět © -

0

Líbilo se

25.01. - Bývalá hvězda a miláček fanoušků Simone Inzaghi se nyní po vleklých zraněních, které značně poznamenali jeho kariéru, opět více zapojuje do hry než do léčení a chce odehrát co nejvíce zápasů za svůj nynější klub - Atalantu Bergamo.

Mnozí fanoušci si jistě vzpomenou na jeho skvělé výkony v dresu Lazia v roce 2000, za které mimo jiné nastřílel skvělých devět branek v jedenácti utkáních v Lize mistrů.

Série zranění ho však vyřadila na dlouhou dobu, hlavně v posledních čtyřech sezónách toho odehrál velmi málo a tak se v pozornost zaměřila na druhého z bratrské dvojice - Pippa. Tomu v rozhovoru Simone poděkoval:

"Nemohu říct, že jsem netrpěl," začal pro Gazzettu dello Sport. "Jiná osoba v mé situaci by toho možná nechala navždy. Také jsem o tom přemýšlel, ale mám to štěstí, že mám tak skvělého bratra, který mě vždy hodně podporoval a můj malý syn Tommaso tomu také pomohl."

"Neudělal jsem nic špatné, zkrátka jsem měl jen smůlu na zranění. Věřím ve své schopnosti, nepotřebuji podporu veřejnosti. Jediné, co nyní potřebuji je důvěra trenéra, klubu a spoluhráčů."

Věřme, že si zranění tohoto hráče již nenajde.

Kam dál?

Zdenek Klinga / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
SUSIsr - 27.01. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

Sushi - 26.01. Odpovědět

"Bývalá hvězda a miláček fanoušků Simone Inzaghi" .......... by si mohli rozumět s hvězdou Chelsea, Jirkou Jarošíkem. Smajlík 1

Sushi
Reklama
Reklama
Nejnovější články