Zpět na » Serie A » Hamšík má za sebou skvělý individuální výkon

Serie A - Hamšík má za sebou skvělý individuální výkon

Hamšík má za sebou skvělý individuální výkon © Goal.com - Neapol

0

24.01. - Shrnutí kola: Velmi zajímavý zápas byl k vidění v Neapoli a právě jeho dva aktéři se stali i nejlépe hodnocenými hráči kola. Marek Hamšík zářil v dresu domácích, Marco Ballotta málem vychytal Laziu výhru.

Hráč kola: Marek Hamšík (Neapol)
V domácím zápase s Laziem řádil slovenský reprezentant Marek Hamšík, kterému se povedlo více než dobře zastoupit nejlepšího střelce Neapole Marcela Zalayetu a dvěmi zásahy zajistil svému týmu alespoň bod ve velmi dramatickém zápase. V páté minutě otevřel skóre po centru Bogliacina. Laziu se ještě v průběhu prvního poločasu podařilo otočit. Když už se fanoušci hostů skoro radovali ze zisku tří bodů, skvělou střelou se o jejich smutek postaral znovu slovenský záložník. Byl druhým nejlépe hodnoceným hráčem kola.

Osobnost kola: Marco Ballotta (Lazio)
Ač už se svým věkem blíží spíše k trenérskému řemeslu, Marco je stále oporou Lazia. Velezkušený gólman se předvedl i v zápase proti Neapoli, kde Lazio, bohužel pro něj, přišlo v závěru o výhru brankou Hamšíka. I tak ale předvedl Ballotta skvělý výkon a vysloužil si suverénně nejvyšší známku a zařazení do sestavy kola.

Tým kola: AC Siena
Siena si veze tři body z Palerma, i když před zápasem byl poměrně velkým favoritem domácí celek. Hosty nerozhodil ani první rychlý gól, když ve čtvrté minutě po tečovaném přímém kopu prohrávali 0:1. Vzpamatovali se ale více než rychle, a za 60 sekund již bylo vyrovnáno. V 11. minutě to byli už právě hosté, kteří se ujali vedení. A když se schylovalo k závěru zápasu, opět prokázali umění rychlé odpovědi. Tentokrát jim to trvala minuty dvě, ale i tak branka Lorii znamenala velmi cenné vítězství 3:2.

Zklamání kola: Christian Obodo (Udinese)
Udinese drželo s AC Milánem nerozhodný stav 0:0, když si Obodo usmyslel, že si před vlastní šestnáctkou vyzkouší své driblérské dovednosti. Leč žel pro něj a jeho tým, svými kousky, kterými míč po odrazu od vlastního spoluhráče naservíroval hráčům AC, kteří po pěkné kombinaci vstřelili v nastaveném čase vítězný gól, bude ještě dlouho vymazávat svůj kousek z konce zápasu z paměti.