Zpět na » Serie A » Kaká chválil své brazilské spoluhráče

Serie A - Kaká chválil své brazilské spoluhráče

Kaká chválil své brazilské spoluhráče © -

0

Líbilo se

17.01. - Hvězda AC Milán Kaká se nyní se svými spoluhráči zaměří na dotahování manka v Sérii A a jak poznamenal, sám věří, že se probojují do nejlepší čtyřky. Zároveň vyjádřil potěšení nad výkony svých krajanů v černočerveném dresu.

AC včera skončilo v poháru, když se do dalších bojů v Coppa Italia podařilo dostat Catanii. Carlo Ancelotti ale již dříve zmínil, že se jeho tým zaměřuje na ligu a poháru nepřikládá důležitost, čehož jsme byli svědky už v úvodním utkání.

Nejen na boje v Sérii A se hráči AC připravovali na kempu v Dubaji. Kaká byl evidentně spokojen: "Pracovali jsme velmi tvrdě během tréninkového kempu v Dubaji a zápas s Neapolí nám nemohl vyjít lépe," řekl Kaká.

"Nyní máme před sebou dost zápasů na to, abychom se posunuli v tabulce směrem vzhůru a dosáhli našeho cíle, kterým je zajistit si místo v Lize mistrů."

"Vždycky je skvělé hrát vedle velkých hráčů a tady v AC je jich několik. Také je dobré mít vedle sebe tolik Brazilců. Měl jsem několikrát příležitost hrát vedle Ronalda i v národním týmu a jsem rád, že s ním nyní můžu hrát i v klubu."


Nyní se mezi tyto brazilské hvězdy bude snažit zařadit Alexandre Pato, jemuž se jeho debut nad míru vydařil a dočkal se pochvaly i od svého zkušenějšího a slavnějšího spoluhráče:

"Jsme nadšený s tím, jak mu jeho úvodní zápas vyšel. Všichni útočníci sní o tom, že skórují při svém debutu a jemu se to povedlo zde na San Siru před našimi fanoušky. Všichni doufáme, že na svůj výkon naváže a podaří se mu se zde usadit."

Kam dál?

Zdenek Klinga / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články