Zpět na » Serie A » Z Čechů slavil Ujfaluši

Serie A - Z Čechů slavil Ujfaluši

Z Čechů slavil Ujfaluši © -

0

Líbilo se

16.01. - Česko-slovenská stopa: 18. kolo Serie nabídlo pouhé tři představení českých nebo slovenských fotbalistů. Spokojen mohl být asi jen Tomáš Ujfaluši, jehož Fiorentina si připsala 3 body. Ač se Juventusu podařilo v závěru zápasu srovnat, Pavel Nedvěd spokojen s výsledkem zápasu, ba ani se svým výkonem být nemůže.

Marek Hamšík (Neapol): Slovenský záložník byl bohužel účasten při debaklu, který jeho týmu nadělil na San Siru AC Milán. Při prohře 2:5 z pohledu Neapole byl ale Hamšík jedním z nejlepších mužů v modrém. Společně se Sosou nejlépe hodnoceným, když obdržel známku 6,5. Na hřišti strávil 78 minut, poté ho vystřídal Samuele Dalla Bona.

Tomáš Ujfaluši (Fiorentina): Tomáš odehrál dobrý zápas a pomohl svému klubu k výhře 2:1 na hřišti Parmy. V obraně působil jistým dojmem a Bucci si musel dát pozor i na jeho ofenzivní výlety. Za 90 minut byl hodnocen taktéž známkou 6,5.

Pavel Nedvěd (Juventus Turín): Juventus zachraňoval na poslední chvíli bod na hřišti Catanie, český záložník se v zápase nikterak neukázal a ač bojoval, spíše než-li pomoci svému týmu si mohl pomoci ke žluté kartě. Stačilo to na známku 5,5.

Ostatní čeští hráči do zápasů nenastoupili.

Kam dál?

Zdenek Klinga / datasport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
FIDO - 16.01. Odpovědět

HAMSYK JE NAJLEPSI

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články