Zpět na » Serie A » Sissoko do Juventusu nepůjde

Serie A - Sissoko do Juventusu nepůjde

Sissoko do Juventusu nepůjde © -

0

Líbilo se

14.01. - Nespokojený záložník Liverpoolu Mohamed Sissoko nepřestoupí v lednovém přestupním termínu do Juventusu Turín. Informoval o tom prezident "Staré dámy" Giovanni Cobolli Gigli.

Mohamed Sissoko, který v Liverpoolu ztratil místo v základní jedenáctce po příchodu Javiera Mascherana, chtěl klub od řeky Merseyside v lednu opustit a o jeho služby se velmi zajímal turínský Juventus. Ještě v úterý minulého týdne to vypadalo, že vše nasvědčuje příchodu Sissoka k Bianconeri, nyní je vše úplně jinak.

Dlouho se zdálo, že Claudio Ranieri o reprezentanta Mali hodně stojí, nyní však změnil názor a hodlá se spokojit s aktuální soupiskou hráčů, které má k dispozici. Toto stanovisko dnes potvrdil prezident Juventusu Cobolli-Gigli.

" Juventus nehodlá dělat další kroky ohledně přestupů v lednu. Je normální snít o velkých hráčích, ale musíme počkat na správný okamžik."

Když se Sissoko dozvěděl, že by v Juventusu neměl pevné místo v základní jedenáctce, rozhodl se neodejít za každou cenu do Turína, naopak podle posledních informací zvažuje nyní nabídku Valencie. Jeho rozhodnutí také ovlivnil fakt, že se Cladio Ranieri rozhodl nechat v týmu Tiaga Mendese, dalšího hráče, který hraje na obdobné pozici jako Sissoko. O Sissokovi služby projevil nyní zájem i Inter Milan, který by měl dnes dotáhnout přestup Portugalce Maniche a nově také Athletico Madrid, které hledá náhradu právě za zmiňovaného Maniche.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Jakub Košťan / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
FIDO - 16.01. Odpovědět

ale mohol by liverpool ho predat nehra ani hovno a este by sme aj zarobili

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články