Zpět na » Serie A » Reggina přivítala zpět Cirilla

Serie A - Reggina přivítala zpět Cirilla

Reggina přivítala zpět Cirilla © -

0

Líbilo se

09.01. - Reggině se podařilo získat Bruna Cirillu ze španělského Levante a tak se stoper z Neapole může těšit na své třetí období v Itálii.

Cirillo svou kariéru začal v mládežnických výběrech Regginy a poté se vší slávou přestoupil v roce 2000 do Interu. Na San Siru ovšem nedostal šanci zazářit a tak odešel do Lecce, kde hrál mezi lety 2001 a 2005.

Po krátkém čase stráveném v Řecku a Španělsku, je tento 30letý hráč zpět na hostování do konce června, aby Reggině pomohl v boji o záchranu.

"Jsem zpět na hostování, ale doufám, že v Reggině zůstanu déle," podotkl Cirillo. "Slova nyní nemohou popsat to, jak se cítím uvnitř."

"Návrat do sportovního centra San Agata a zjištění, že vše je přesně takové, jaké to bylo před několika lety, je opravdu emotivním zážitkem."


"Mít na sobě dres Regginy pro mě velmi hodně znamená a já budu pracovat tak tvrdě, jak to jen půjde, abych pomohl týmu k záchraně."

Kam dál?

Zdenek Klinga / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
sforza - 10.01. Odpovědět

Kdo trenuje to Levante,prosim Te ?

sforza
Maty - 10.01. Odpovědět

Giovanni De Biasi.

Maty
Maty - 10.01. Odpovědět

Tak italská kolonie v Levante se ztenčuje.Storari je v Cagliari,Cirillo teď v Reggině,už jen aby příšli Tommassi a hlavně Rigano a bude Levante bez italů.Teda ještě mají italského trenéra.

Maty
PiotrIV - 15.01. Odpovědět

a Metoděj Smajlík 3

PiotrIV
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články