Zpět na » Serie A » Novoroční cíle Fabia Quagliarelly

Serie A - Novoroční cíle Fabia Quagliarelly

Novoroční cíle Fabia Quagliarelly © -

0

Líbilo se

06.01. - Fabio Quagliarella má za sebou vzrušující rok 2007 a doufá, že tento bude stejný, či dokonce lepší, zvlášť když se blíží Mistrovství Evropy.

"Zažil jsem neobyčejný rok, který mi přinesl spoustu radosti," řekl útočník Udine, který se probojoval i do italské reprezentace.

"Stal jsem se stálým článkem sestavy Sampdorie, vstřelil hodně branek, které mi pomohli vybudovat si v Serii A reputaci, nastoupil jsem v reprezentaci a přestoupil do jiného týmu."

Udine je momentálně na čtvrtém místě v lize a Quagliarella se dostal po nepříliš vyvedeném startu do formy, střelil pět gólů v posledních šesti zápasech.

"Doufám, že v novém roce toho dokážu pro Udine udělat víc a budu střílet hodně branek. To by mohlo pomoci klubu dosáhnou jeho cílů a mě by to snad mohlo dostat do nominace na EURO 2008. Jestli se mi podaří se tam probojovat, bude to díky práci, kterou odvedu pro Udine."


Jeho střelecké schopnosti zaujaly pozornost i klubů z absolutní světové špičky, například i Manchester United. V současnosti bojuje o své místo v Evropě na Stadio Fruili a s klubem se zúčastní také soustředění na Kypru.

"Je to pro nás velmi důležitá možnost, abychom mohli pracovat společně, vytvořili týmového ducha a přemýšleli o chybách, které jsme udělali. Tenhle ročník jsme ztratili příliš mnoho bodů venku."

Kam dál?

Zdenek Klinga / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Doria - 06.01. Odpovědět

Veľká škoda pre Sampdoriu,že odišiel!Vďaka Sampdorii je tam,kde je...v repre Talianska!Tak nech sa ti darí,Fabio!(trebárs aj na ME) Smajlík 7

PiotrIV - 06.01. Odpovědět

v ManU si ho nedokážu představit

PiotrIV
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články