Zpět na » Serie A » AS Řím se zajímá o Lucia

Serie A - AS Řím se zajímá o Lucia

AS Řím se zajímá o Lucia © -

0

Líbilo se

04.01. - Italský velkoklub AS Řím se pomalu začíná připravovat na možný odchod středního obránce Mattea Ferrariho, kterému v létě vyprší stávající kontrakt, a proto se poohlíží po obránci, který by se minimálně dokázal vyrovnat současné stoperské dvojici Juan - Phillippe Mexes.

Podle italského deníku ´Corriere dello Sport´ se na nejvyšším místě seznamu možných posil nachází třicetiletý obránce Bayernu Mnichov Lucio. Pokud se ho skutečně pokusí v zimním přestupovém termínu získat, bude za něj muset zaplatit přibližně 10 milonů eur a k tomu si připravit další 4 miliony euro na jeho roční plat. Samotný Lucio se již dříve vyjádřil, že by rád opustil Německo a zahrál si i v jiné evropské soutěži.

Lucio ovšem není jediným brazilcem, kterého Řím sleduje, neboť trenér Luciano Spalletti vyjářil zájem také o Gilberta z Herthy Berlín. Podle posledních zpráv z Itálie se mezi možné posily řadí také Gilberto Silva z Arsenalu, Paolo Assunçao z Porta, Juan z brazilského Flamenga nebo Fred z Lyonu.

Kam dál?

Matěj Szendi / Goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Richie - 07.01. Odpovědět

Lucio by byl dobrý pro zvýšení konkurence Philippu Mexesovi a Juanovi do středu obrany GialloRossi. Nicméně netuším zda to bohužel není pro nás přílišný luxus. Vývoj okolo nákupu Lucia bych odvíjel až podle prodeje Mattea Ferrariho. Každopádně mít v týmu tyto tři stopery by byl krok vpřed.

Richie
- 04.01. Odpovědět

Zasloužil by sis BAN!

Sushi - 04.01. Odpovědět

Snad zůstane Matteo... asroma.wz.cz

Sushi
JUVE - 04.01. Odpovědět

Sami starcekovia Smajlík 6 Smajlík 6 Smajlík 6 Smajlík 16

MatyCZ (webmaster) - 04.01. Odpovědět

Lucio až tak starý není, minimálně ještě dva roky může hrát na nejvyšší úrovni. Určitě je to vynikající obránce a aby kryl záda stabilní stoperské dvojici, tak na to je ho myslím docela škoda. Vše se ukáže až podle toho, jestli Ferarri prodlouží smlouvu nebo ne..

MatyCZ
forZ - 04.01. Odpovědět

Maty, ty píšeš články? to čumím Smajlík 7 ale píšeš dobře Smajlík 7

forZ
MatyCZ (webmaster) - 05.01. Odpovědět

Jen jsem zavzpomínal na staré dobré časy, kdy jsem ještě psal.. Smajlík 7

MatyCZ
Pigi - 04.01. Odpovědět

Takze Lucia bych nebral ponevadz je uz starej a Ferarri podle vseho chce zustat Gilberta Silvu bych take nechtel a Freda nevim mame Vucinice toho bych asi strelil zda ho nekdo bude chtit coz podle vseho ano a navic mame Esposita tomu bych daval vic sanci a nevim ale mozna to AS udela tak ze Mancini pujde do Lyonu a druhym smerem Fred nevim jestli je to zamer

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články