Zpět na » Serie A » Všichni česko-slovenští zástupci v Itálii slavili výhru

Serie A - Všichni česko-slovenští zástupci v Itálii slavili výhru

Všichni česko-slovenští zástupci v Itálii slavili výhru © -

0

Líbilo se

31.12. - Česko-slovenská stopa: 17. kolo Serie A přineslo "našim" zástupcům "bohatého ježíška". Zejména Tomáš Ujfaluši si nemohl stěžovat na štědrou nadílku, kterou Fiorentina nadělila Cagliari. Marek Hamšík i Pavel Nedvěd potvrdili velmi dobrou formu a za Juventus nastoupil od začátku Zdeněk Grygera, který se zotavoval po zranění a zdá se, že se dostává do své bývalé formy.

Tomáš Ujfaluši:
Ujfaluši po zranění opět chytá formu a stále platí, že je oporou Violy. Jeho výkonů si všimly ostatní evropské kluby. V zápase s Cagliari odehrál velmi dobrý zápas a po zápase byl ohodnocen známkou 6.

Marek Hamšík:

Slovenský reprezentant je mozkem všech akcí Neapole a to se ukázalo i v domácím zápase s Turínem, kdy Hamšík srovnával na 1:1, na vítězství ale Neapol nedosáhla. Jeho výkon byl ohodnocen vysokou známkou 7,5.

Zdeněk Grygera:
Grygera se vrátil na hřiště po zranění a po dlouhé době opět nastoupil v základní jedenáctce. Český reprezentant má důvěru Claudia Ranieriho a ačkoliv neměl v zápase se Sienou moc starostí, za svůj výkon vyfasoval známku 6.

Pavel Nedvěd:
Nedvěd proti Sieně nijak nezářil, ale ani nezklamal. Předvedl několik velmi dobrých přihrávek, na hřišti ale nebyl tolik vidět. Jeho výkon byl ohodnocen známkou 6,5.

Kam dál?

Jakub Košťan / datasport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

!!!!!!!Jankul!!!!!

Rossoneri
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články