Zpět na » Serie A » Ohlasy trenérů na 17. kolo Serie A

Serie A - Ohlasy trenérů na 17. kolo Serie A

Ohlasy trenérů na 17. kolo Serie A © -

0

Líbilo se

24.12. - Fotbalportal.cz vám přináší ohlasy trenérů na zápasy 17. kola Serie A. Ancelotti upozornil na penaltový zákrok na Kaká, Mancini byl s výkonem spokojen. A prezident Florentiny Della Valle přehodnotil cíle svého klubu.

Fiorentina - Cagliari 5:1

(Prezident klubu) Andrea Della Valle (Fiorentina): Před sezónou jsme si stanovili cíl, a to skončit mezi 4. až 6. místem. Nyní možná míříme ještě výše, ale víme, že to bude obtížné. Každopádně je všem jasné, že se s námi musí počítat.
Nedo Sonetti (Cagliari): Stále jsem doufal v obrat, ale od gólu na 3:1 už to nešlo. Stále je před námi 21 utkání a spousta času vývoj otočit. Jsme ve složité situaci, ale můžeme se pokusit zabránit sestupu.

Livorno - Atalanta 1:1

Giancarlo Camolese (Livorno): Bojovali jsme, ale věděli jsme, že stojíme proti týmu, který nám nedá příliš prostoru. Možná jsme mohli udržet vedení delší dobu, ale Atalanta vstřelila skvělý gól.
Gigi Del Neri (Atalanta): Z Livorna vezeme velmi důležitý bod. Museli jsme se vzpamatovat z těžké porážky od Palerma, což se podařilo. Když jsem viděl hráče ke konci tohoto obtížného utkání, hráli opravdu dobře. Tým bojoval a rval se i o vítězství.

Neapol - Turín 1:1

Edy Reja (Napoli): Měli jsme hodně šancí, z jedné z nich trefil Emanuele Calaiò tyč. Bohužel existují zápasy, ve kterých se musíte smířit s výsledkem, i když jste si zasloužili víc. Náš gólman neměl za celý zápas prakticky žádnou práci, Marek Hamšík bývá vždy jedním z nejlepších hráču na hřišti, ale je pochopitelné, že si někdy musí vybrat i horší formu.
(Asistent) Giuseppe De Gradi (Turín): Remíza je správný výsledek, i když s trochou více štěstí jsme mohli mít tři body. Nebudu komentovat penaltové situace. Je normální být v Neapoli pod tlakem, i když jsme si vytvářeli dost šancí, než jsme hráli v deseti.

Reggina - Catania 3:1

Renzo Ulivieri (Reggina):
Odehráli jsme dobré utkání, založené na síle vůle, bojovnosti a také pár pěkných fotbalových momentů.
Silvio Baldini (Catania): Začali jsme dobře, ale nedokázali jsme si vytvořit více čistých brankových příležitostí. Reggina si vítězství zasloužila, byla lepší v proměňování šancí.

Udinese - Empoli 2:2

Pasquale Marino (Udinese): Dostali jsme dvě branky a hlavně ta druhá nás hodně mrzí. Věděli jsme, že to nebude snadný zápas. V první půli jsme hráli skvěle, ale po inkasování prvního gólu jsme se zhoršili. Zaměřili jsme se více na hru směrem dozadu a proto je ostuda, že jsme dostali gól na úplném konci utkání. Takové věci vás hodně mrzí.
Alberto Malesani (Empoli): Všichni jsou rádi za znovuzrození Empoli. Změnilo se vedení, myslím, že to pomohlo. Také dáváme více šancí mladým hráčům, kteří vnáší do hry více života a tým nyní drží při sobě.

Juventus - Siena 2:0


Claudio Ranieri (Juventus): Stále míříme na Scudetto, to jsem říkal i před prvním tréninkem. Taktéž jsem ale říkal, že jedině Inter může titul zahodit a nemyslím si, že se to stane. Bylo to těžké utkání, protože Siena hrála dobře organizovaně a snažila se posílat míče do vápna vždy, když to bylo možné. Mí hráči byli trpělivý a tvrdě dřeli, takže jsem rád a jsem spokojen s jejich výkony. Myslím, že bylo správné poslat na hřiště Tiaga a alespoň ze střídačky jsem chtěl dát šanci i Almironovi, který má velké kvality a já očekávám jeho návrat do formy. Někdo se zkrátka déle usazuje. Ale tým je spojený a já nechci, aby někdo z hráčů odcházel.
Beretta (Siena): Juventus hrál skvěle od začátku, ale my jsme se snažili odpovídat. V některých situacích jsme mohli být trošku více agresivní. Také jsme tam měli neuznaný gól. Hráči udělali všechno co mohli.

Inter - AC Milán 2:1

Roberto Mancini (Inter): Měli jsme trošku potíže ke konci utkání, ale celý zápas jsme bojovali a zaslouženě jsme vyhráli. V první půli šli lehce do vedení, když ukázal Pirlo své kvality. Zlatan ještě není stoprocentně v pořádku, ale vždy když má míč na kopačkách, jde z něj strach. Cambiasso zahrál již tradičně skvěle. Od začátku sezóny můžete vidět, že každý z týmu je plně soustředěn na náš cíl.
Carlo Ancelotti (AC): Bylo to velmi vyrovnané střetnutí. Byli jsme více než vyrovnaným soupeřem a ztratili jsme zde bod, neboť remíza by byla správným výsledkem. Inter hrál více fyzicky, má na to hráče. Myslím si, že tam byla jasná penaltová situace po zákroku na Kaká. Ve druhém poločase jsme měli také hodně šancí. Od ledna čekám výrazné zlepšení, nový tréninkoví režim a návrat našich útočníků zpět do formy.

Kam dál?

Zdenek Klinga / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
daves - 28.12. Odpovědět

Nechci se dotknout redaktora, děkuji za článek, ale nějaká korekce pravopisu by měla svůj smysl...to jen na okraj Jinak k Laziu - ke špičce by muselo mít vyrovnanější kádr, ale čtrnácté místo je pro mě zklamáním...

daves
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články