Zpět na » Serie A » Recoba: Inter porazí AC 2:0

Serie A - Recoba: Inter porazí AC 2:0

Recoba: Inter porazí AC 2:0 © -

0

Líbilo se

20.12. - Turínský střelec Alvaro Recoba se v rozhovoru zaměřil na Inter, jeho nadcházející derby proti AC Milánu a také na to, kde bych chtěl ukončit svou hráčskou kariéru.

Inter se jeden den před Vánocemi utká se svým městským rivalem a do zápasu budou jeho hráči vstupovat jako mírní favorité. Není se čemu divit, zatím vcelku suverénně vedou tabulku italské Série A se čtyřiceti body a v šestnácti zápasech ještě neokusili hořkost porážky. To AC se v lize rozhodně nedaří. Hlavně hrozné výkony v domácím prostředí je zařazují v tabulce až na jedenáctou příčku s osmnácti body, pravda s třízápasovým "náskokem" na většinu týmů.

Recoba právě toto léto odešel z Interu na hostování do Turína, přesto je však silně spjat se svými bývalými spoluhráči a také s trenérem Mancinim.

"Myslím, že to bude skvělé derby a já vidím v pozici favorita Inter," prozradil El Chino.

"Tuším, že by zápas mohl skončit výsledkem 2:0 ve prospěch mích bývalých spoluhráčů, ačkoli derby jsou vždy zvláštní zápasy a člověk si nemůže být ničím jistý," pokračoval.

"V tuto chvíli je Inter opravdu skvělý, vyhrávají, i když nehrají úplně skvěle a často vyhrávají bez větších potíží. Třeba jako včera v utkání Coppa Italia s Regginou."


"Milán přijede posilněn úspěchem, ale také mohou být unaveni. Nerazzurri jsou tak silní, poněvadž jsou jejich hráči spolu již dlouhou dobu a po vítězství v minulé sezóně na ně není vyvíjen tak velký tlak, jako tomu bylo, když jsem tam byl i já. Mancini přišel do týmu ve správný čas a má schopnosti s ním dosáhnout velkých věcí."

Recoba, ač v posledních zápasech vysedával na lavičce, ve včerejším zápase za Turín zazářil, když pomohl svému týmu dvěmi brankami do sítě AS Římu k výhře 3:1. Ve třinácté minutě otevřel skóre střelou z dálky a po vyrovnání opět strhl vedení na stranu domácích, když na něj byla krátká ofsajdová past Římanů.

"Zůstávám v Turíně do června a poté uvidíme, co bude dál," začal o své budoucnosti. Poté naznačil, kam se budou ubírat jeho kroky:

"Byl jsem v Itálii více než deset let a chtěl bych být blíže mé rodině. Můj se je zakončit kariéru v dresu Danubia - klubu, kde jsem začínal."

Kam dál?

Zdenek Klinga / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články