Zpět na » Serie A » Z Čechů slavil výhru pouze Nedvěd, Hamšík pomohl Neapoli k remíze

Serie A - Z Čechů slavil výhru pouze Nedvěd, Hamšík pomohl Neapoli k remíze

Z Čechů slavil výhru pouze Nedvěd, Hamšík pomohl Neapoli k remíze © -

0

Líbilo se

20.12. - Česko-slovenská stopa: 16. kolo Serie A moc česko-slovenských zástupců na hřišti italských celku nevidělo. Jediný, kdo mohl být ne konci zápasu spokojený byl Pavel Nedvěd, když Juventus vyhrál na hřišti Lazia Řím 3:2. Za Udinese v sobotním utkání nenastoupil ani jeden z českých zástupců.

Lukáš Jarolím (Siena): Siena ztratila dva body doma s Neapolí. V základu domácího celku se po dlouhé době objevil Lukáš Jarolím, který odehrál slušné utkání, ale nijak nezářil a jeho výkon byl ohodnocen průměrnou známkou 5,5.

Marek Hamšík
(Neapol): Nejlepší výkon z Čechů a Slováku předvedl slovenský reprezentant Hamšík. V zápase se Sienou připravil branku pro Bogliacina a jeho snažení bylo odměněno velmi dobrou známkou 7,5.

Tomáš Ujfaluši (Fiorentina): Tomáše Ujfalušiho sužovalo v poslední době jedno zranění za druhým. Nyní se zdá být již v pořádku, přesto nedovedl Violu k vítězství. Ujfaluši měl co dělat, aby uhlídal v zápase velmi emotivního Cassana a byl ohodnocen známkou 5,5.

Pavel Nedvěd (Juventus): Pouze Pavel Nedvěd slavil se svým týmem vítězství. Juventus předvedl dokonalý obrat v zápase v Říme proti Laziu. Bývalý český reprezentant v zápase ale nebyl moc vidět a vysloužil si známku 5,5.

Ostatní čeští hráči do zápasů nenastoupili.

Kam dál?

Jakub Košťan / datasport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
frodo - 27.12. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 2

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články