Zpět na » Serie A » Mutu vytyčil cíle

Serie A - Mutu vytyčil cíle

Mutu vytyčil cíle © -

0

Líbilo se

18.12. - Adrian Mutu by chtěl být v této sezóně nejlepším střelcem svého klubu a svými brankamu tak pomoci Fiorentině k co nejlepším výsledkům. V rozhovoru si také mírně postěžoval na los Mistrovství Evropy.

Bývalý hráč Chelsea a Juventusu Turín se znovu našel právě tady - ve Fiorentině. Na Stadio Artemio Franchi se mu nesmírně daří, je nejlepším střelcem klubu se sedmi brankami a věří, že by se pro Fiorentinu mohl být směrem dopředu důležitý, jako Luca Toni, který odešel před sezónou do Bayernu Mnichov.

"Jestli si myslím, že můžu být nejlepším střelcem Fiorentiny? Proč ne...," odvětil na otázku rumunský hráč.

"Věřím si, protože minulý rok jsem střílel skvěle, stejně jako Luca Toni a doufám, že nyní nastřílím ještě více branek, protože je to dobré pro tým."

"Našel jsme zde skvělé prostředí, které mi vyhovuje a jsem zde šťastný. Cítím, že si mě tady každý váží a doufám, že tomu tak bude co nejdéle. Tým se vyvíjí a všichni se stále zlepšujeme. V tuto chvíli doufáme v úspěch na všech frontách."

Reprezentace Rumunska se kvalifikovala na Mistrovství Evropy, ale hned po losu se její šance na úspěch dosti snížily. Mutu a spol. totiž narazí na Itálii, Francii a Nizozemí.

"Jsme ve skupině, kde nás mohou všechny týmy porazit. Francie bude chtít vyhrát celý turnaj, stejně jako Itálie. My se ale nedáme a budeme se snažit ze všech sil přes ně přejít, navíc se velmi těším na utkání s Francií a na souboj se Sebastienem Freyem."


Mutu zakončil svůj rozhovor vyjádřením směrem k Poháru UEFA.

"Naším cílem je postoupit ze skupiny a pak jít krůček po krůčku co nejdále to bude možné."

Kam dál?

Více informací o ACF Fiorentina naleznete zde.

Zdenek Klinga / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
čřčř - 18.12. Odpovědět

Smajlík 19 Smajlík 19

Cestin - 18.12. Odpovědět

ale nic ve zlem! Smajlík 7 Smajlík 6

Cestin - 18.12. Odpovědět

no jo,ta cestina? "...které my vyhovuje.."

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články