Zpět na » Serie A » Inter vyhrál v Cagliari a zvýšil svůj náskok na čele tabulky

Serie A - Inter vyhrál v Cagliari a zvýšil svůj náskok na čele tabulky

Inter vyhrál v Cagliari a zvýšil svůj náskok na čele tabulky © goal.com - Inter Milan

0

16.12. - Review: Inter Milan v dohrávce 16. kola Serie A vyhrál v Cagliari 2:0 a upevnil si tak první místo v tabulce. Nerazzurri po nedělním vítězství mají již sedmibodový náskok před druhým AS Řím.

Cagliari - Inter Milan 0:2 (57 Cruz, 79 Suazo)

Ačkoliv Inter Milan nepředvedl v Cagliari nijak oslnivý výkon, v pohodě si dokráčel k vítězství. Hosté se museli obejít bez vykartovaného kanonýra Ibrahimoviče, domácím naopak chyběl špílmachr Pasquale Foggia. Poslední měření sil skončilo remízou 1:1, ale v nedělním zápase se očekávalo jasné vítězství loňského Mistra z Milana. Jako první zahrozili domácí, ale střela Roberta Acquafrescy neměla požadovanou razanci, aby mohla nadělat Cesarovi problémy. Inter poprvé zahrozil ve 28. minutě, Suazo přihrál Crespovi, ten ale branku netrefil. Po změně stran spálil velkou šanci v 54. minutě Suazo, který nedokázal dát branku z devíti metrů. Nerazzurri se dočkali o tři minuty později, kdy se pěkně trefil Julio Cruz, který se tak prosadil v Serii A už po deváté. Druhou branku Inter přidal v 79. minutě, kdy se trefil David Suazo a rozhodl tak o pohodlné výhře favorita v poměru 2:0.

Cagliari: Marruocco, Pisano (Larrivey 70), Lopez, Bianco, Agostini, Ferri, Conti, Parola, Fini (Budel 75), Acquafresca, Matri (Mancosu 85)
Inter: Julio Cesar, Maicon, Cordoba, Samuel, Maxwell (Pele´ 81), Zanetti, Chivu, Cambiasso, Cruz, Crespo (Cesar 58), Suazo (Balotelli 91)
Rozhodčí: De Marco