Zpět na » Serie A » Ohlasy trenérů na 16. kolo Serie A

Serie A - Ohlasy trenérů na 16. kolo Serie A

Ohlasy trenérů na 16. kolo Serie A © -

0

Líbilo se

16.12. - Fotbalportal.cz vám přináší ohlasy trenérů na zápasy 16. kola Serie A. Luciano Spalletti uznal spravedlivou remízu, Ranieri děkoval svým dvou hrdinům, avšak spokojen nebyl. A Mazzarri si stěžoval na výkon sudích v zápase proti Fiorentině.

Atalanta - Palermo 1:3

Gigi Del Neri (Atalanta): Zaplatili jsme za brzkou ztrátu Simone Inzaghiho kvůli zranění. Bez něj a suspendovaného Cristiana Doniho nebyl nikdo, kdo by pomohl zlepšit spolupráci mezi jednotlivými řadami. Myslím, že náš výkon nebyl vzhledem k podmínkám až tak špatný.
Francesco Guidolin (Palermo): Měli jsme skvělý začátek a hráli jsme dobře v první polovině utkání. Atalanta hrála navzdory svým ztrátám také dobře. V první hodině jsme tlačili, dokázali jsme třikrát skórovat. Poté jsme ubrali a zatáhli se.

Empoli - Janov 1:1

Alberto Malesani (Empoli): Vyhráli jsme na body. Druhou půli poznamenal silný vítr a Janov používal dlouhé nakopávané balóny, byl to spíše boj než fotbal. Měli jsme vyhrát, ale naše snaha nebyla odměněna.
Gian Piero Gasperini (Janov): Poslední dobou jsme hráli dobře. Držíme se nad sestupovou hranicí, tohle je pro nás důležitý bod.

Parma - Reggina 3:0

Domenico Di Carlo (Parma): Jsme pět nebo šest vítězství od toho, abychom si zajistili klid a pokud všechny přijdou na domácím hřišti, nebudu si stěžovat. Musíme se zlepšit ve venkovních utkáních. Ne tak moc v našich výkonech, spíše v proměňování šancí.
Renzo Ulivieri (Reggina): Dnes mě si v útoku nepočínali špatně a vytvořili si i pár slibných šancí. Problém byl, že jsem musel změnit rozestavení a některé hráče postavit do nových rolí. Věděli jsme, že to nebude jednoduché.

Samdoria - Fiorentina 2:2

Walter Mazzarri (Sampdoria):
Byli jsme ve vedení, poté byly Fiorentině odpuštěny jasné fauly. Jeden na Antonia Cassana a další na Claudia Bellucciho. Také tam byl zákrok na Cristiana Maggia v pokutovém území...
Marco Donadel (Fiorentina): Byl to zajímavý a otevřený zápas, i když poznamenaný množstvím faulů a některých sporných situací. Remíza je přijatelná, ovšem osobně si myslím, že jsem si zasloužili vyhrát.

Siena - Neapol 1:1


Mario Beretta (Siena): Vidím, že tým zareagoval na mou prosbu o dobrý výkon a nasazení. Odehráli dobrý zápas. Je před námi dlouhá cesta, ale vždy je důležité sbírat body.
Edy Reja (Napoli): Je to velmi důležitý výsledek, hlavně po minulém zápase venku, když jsem dostali pět branek od Atalanty. Počínali jsme si lépe v řešení nebezpečných situací a myslím, že výsledek je spravedlivý.

Turín - Řím 0:0

Walter Novellino (Turín): Je ostuda, kolik šancí jsme nedokázali proměnit. Dnes jsme si zasloužili víc než jeden bod. Někteří hráči se teď vracejí zpět po zranění a všichni se teď díváme dopředu.
Luciano Spalletti (Řím): Nastoupili jsme proti velmi agresivnímu týmu. Byli více motivovaní. Na konci jsme měli šance a mohli vyhrát, ale nebylo by to spravedlivé. Chtěl bych mít vždy Tottiho v sestavě, bohužel to ale není možné.

Lazio - Juventus 2:3


Delio Rossi (Lazio): Říkal jsem to už před začátkem sezóny, Inter má jistě lepší tým, ale Juventus má jedinečného týmového ducha.
Claudio Ranieri (Juventus): Nepředvedli jsme dobrý výkon, díky bohu, že jsme dnes v noci měli Buffona a Del Piera. Když vyhrajete, je vždy důvod být šťastný, ale předvedli jsme až příliš mnoho chyb. Del Piero hraje v poslední době ve skvělé formě a pro obránce je k nezastavení. Znovu opakuji, díky jemu a Buffonovi za dnešní zisk tří bodů.

Catania - Udinese 2:0

Silvio Baldini (Catania): Hráli jsme skvělý zápas, přesně takové nasazení jsme od hráčů požadoval. Bylo to podobné, jako v zápase s Palermem. Musím pochválil Mascaru za dva góly, ale celý tým hrál skvěle a ukazuje, že to jde i bez velkých jmen.
Pasquale Marino (Udinese): Catania ovládla zápas, ale my jsme jim to hodně ulehčili. Nebyli jsme tolik agresivní, během týdne jsme měli nějaké problémy, ale i tak jsem očekával od svého týmu lepší výkon.

Kam dál?

Zdenek Klinga / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Arosina - 17.12. Odpovědět

hlasujte: http://actorino.wz.cz/anketa.htm

Pigi - 17.12. Odpovědět

Tez by sem byl rad kdyby se tak stalo xD a kdyz ne tak si koupim letenku a zacnu trenovat AS ja xD

Sushi - 16.12. Odpovědět

daje roma! luciano, postav cicinha, prosim ..

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články