Zpět na » Serie A » Frey na měsíc mimo hru

Serie A - Frey na měsíc mimo hru

Frey na měsíc mimo hru © -

0

Líbilo se

13.12. - Brankářská hvězda Fiorentiny Sebastien Frey bude svému týmů chybět minimálně měsíc. Musí totiž podstoupit chirurgický zákrok, který vyřeší problém s jeho kolenem.

V této sezóně výborně hodnocený gólman si zranění způsobil na tréninku, když při jednom ze zákroků nešťastně upadl.

Francouzský hráč se operaci podrobí již v pátek a realizační tým se bude snažit, aby jeho rekonvalescence trvala co nejkratší dobu, ovšem nejméně měsíc se bez něj budou muset jeho spoluhráči obejít.

Před zimní přestávkou se Fiorentina utká ještě se Sampdorií a s Cagliari a mezi tři tyče se s největší pravděpodobností postaví náhradní brankář Cristiano Lupatelli. Ten strávil část poslední sezóny na hostování v Palermu, předtím působil i v Chievu, avšak nikde zatím příliš neoslnil.

Nyní tak bude mít šanci, kterou si, jak sám uvedl, pořádně vychutná a doufá, že prokáže své kvality hrát na velké úrovni.

Frey by se mohl potencionálně vrátit na zápas s klubem, ve kterém Lupatelli také působil. Konkrétně zápas, ve kterém se Fiorentina střetne 13. ledna s Parmou. Ale bude hodně záležet na výsledku operace.

Kam dál?

Více informací o ACF Fiorentina naleznete zde.

Zdenek Klinga / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
spuggy - 14.12. Odpovědět

Sebastien je můj nejoblíbenější golman už tak 5 let a za tu dobu co se z velmi mladého výborného perspektivního hráče pomalu stává výborný zkušený hráč nedokážu pochopit proč nedostává příležitosti v reprezentaci Francie, když podle mého mínění je mnohem lepší než např. Barthez, Landreau, Coupet atd....Tak zároveň doufám že ihned po uzdravení dostane šanci jako první brankář Francouszké repre a uvidíme tohoto skvělého hráče na ME 2008... Smajlík 18

Maty - 14.12. Odpovědět

S Lupatellim v bráně..No nevim,Seba bude hodně chybět.

Maty
Reklama
Reklama
Nejnovější články