Zpět na » Serie A » Nedvěd se blýskl krásnou brankou, Zápotočnému se zápas nepovedl

Serie A - Nedvěd se blýskl krásnou brankou, Zápotočnému se zápas nepovedl

Nedvěd se blýskl krásnou brankou, Zápotočnému se zápas nepovedl © -

0

Líbilo se

13.12. - Česko-slovenská stopa: V 15. kole Serie A se moc českých hráčů na hřiště nepodívalo, Jankulovski a Ujfaluši jsou zranění, Grygera se Sivokem se na hřiště nedostali. Skvělý zápas odehrál Pavel Nedvěd, velmi slušně také zahrál Lukáš Jarolím, naopak zápas se nepovedl Tomáši Zápotočnému.

Pavel Nedvěd (Juventus): Nedvěd pokračuje ve výborných výkonech. V domácím zápase proti Atalantě Bergamo rozhodl brankou z 30. metrů o vítězství Bianconeri a jeho výkon byl ohodnocen známkou 7.

Lukáš Jarolím (Siena): Jarolím střídal v 70. minutě Locatelliho a podal velmi dobrý výkon ohodnocený známkou 6.

Tomáš Zápotočný
(Udinese): Zápotočný odehrál pouhých 45. minut, o poločase byl střídán. Ve 32. minutě fauloval ve vápně Cassana a kvůli jeho zaváhání kopali hosté penaltu, kterou proměnil Belluci. Zapotočný dostal od redakce datasport.it známku 5.

Marek Hamšík (Neapol): Marek Hamšík nastoupil do utkání až v 84. minutě, kdy střídal Gargana. Jeho výkon nebyl kvůli nedostatku odehraných minut ohodnocen.

Ostatní čeští hráči se na travnatém pažitu neobjevili.

Kam dál?

Jakub Košťan / datasport.it, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Maty - 13.12. Odpovědět

Dobrej obrázek. Smajlík 7 Jo Kubo,chtěl bych se zeptat,jestli by si nemohl říct na vedení FP,aby se sem zákázalo psát neregistrovaným uživatelům,nadávky a spamy jsou čím dál tím víc častější..A určitě nejsem jediný,kdo chce aby sem neregistrovaní nemohli psát.

Maty
Košty - 13.12. Odpovědět

Ano, nejsi jediny Maty, komu se to nelíbí, mě taky ne. Vedení FP o tom ví a pracuje se na tom, bohužel momentálně se řeší jiné problémy, které by měly zkvalitnit FP, jako například tipovačka a jiné. Sám jsem zvědavej, jak se vedení postaví k otazce přispívání neregistrovaných uživatelů Smajlík 18

Košty
kolki - 13.12. Odpovědět

Smajlík 5 Smajlík 3 Smajlík 2 Smajlík 1 Smajlík 15

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články