Zpět na » Serie A » Lucarelli se může vrátit do Itálie

Serie A - Lucarelli se může vrátit do Itálie

Lucarelli se může vrátit do Itálie © eblogfoot.com - Cristiano Lucarelli

0

Líbilo se

11.12. - Kouč Šachťaru Doněck Mircea Lucescu přiznal, že budoucnost Cristiana Lucarelliho bude v Itálii. Lucarreli přišel na ukrajinského velkoklubu minulé léto z Livorna, ale nedokázal se přizpůsobit mrazivém prostředí na Ukrajině.

Italský kanonýr přemýšlí o tom, že by se vrátil do rodné země po vyřazení Doněcku z pohárové Evropy a je tedy připraven projednávat nabídky o jeho odchodu, jako první s nabídkou údajně již přišel Turín.

" Možná že návrat do Serie A je teď ta správná věc pro Cristiana," řekl Lucescu rumunskému časopisu SportMagazin.

" Přišel do Šachťaru, aby v Lize Mistrů střílel branky, ale prostředí v Doněcku je úplně jiné než na jihu Evropy a tak je pro italského hráče velmi obtížné přizpůsobit se zdejšímu klimatu. Doněcku nikoho nedržíme jako rukojmí. Pokud bude chtít Lucarelli odejít, jsme ochotni o jeho odchodu vyjednávat. "

Lucarelli údajně napsal dopis, ve kterém vedení sdělil, že by se chtěl vrátit do rodné země poté, co Šachťar vypadl z Ligy Mistrů ve skupině D, ve které dominoval AC Milan.

" Pro mě není žádným překvapením, že AC Milan porazil Celtic. Milan vládne v poslední době v Lize Mistrů a nikdo nemůže pochybovat o jejich vysokém standardu kvality hry, ač už se jedná o výkonnost nebo hru fair play. Liga Mistrů je nejlepší soutěž na světě. Je obtížně říci, kdo ji letos vyhraje, všechny týmy, které budou hrát na jaře jsou velkokluby. "

Kam dál?

Jakub Košťan / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 11.12. Odpovědět

Kdepak, Lucarelli ted trénuje ve klubu Picchi(tým ve 4. italské lize). S klubem se dohodl protože v Šachtaru mají zrovna zimní přestávku. Trenér z Pocchi ale ještě neví zda nastoupí do nějakého utkání. V útoku už totiž skvělé útočníky má. Smajlík 3 Smajlík 2

ordoš - 11.12. Odpovědět

bylo by to dobré ale myslím si že ho nepustí Smajlík 14

ordoš - 11.12. Odpovědět

bylo by to dobré ale myslím si že ho nepustí Smajlík 14

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články