Zpět na » Serie A » Fiorentina se chystá na Ascoli

Serie A - Fiorentina se chystá na Ascoli

Fiorentina se chystá na Ascoli © fiorentina.it - Trenér Fiorentiny Cesare Prandelli

0

Líbilo se

10.12. - Fiorentina se v posledních kolech výkonnostně i výsledkově trápí a zdá se, že pokud nezabere, tak vypadne z boje o Scudetto. V úterý večer Violu čeká první zápas osmifinále Coppa Italia proti Ascoli a trenér Cesare Prandeli chce své mužstvo vrátit na "správnou kolej" .

Fiorentina po porážkách od Udinese a Palerma asi již vypadla z bojů o mistrovský titul. "Fialky" nyní čeká první zápas osmifinále Coppa Italia proti Ascoli, které hraje Serii B. Ascoli letos v Coppa Italia přešlo přes Janov a Atalantu Bergamo. Oba soupeře porazilo v prodloužení 3:2. Cesare Prandeli však věří, že si jeho svěřenci se soupeřem poradí.

" Prožíváme teď těžké časy, ale vítězství nás z nich může rychle dostat. Občas se stane, že se týmu nedaří, na nás teď je, abychom to překonali. Dostat se zpět do formy bude těžké. Samozřejmě se chceme zlepšovat, ale moc dobře víme, že pokud chceme odehrát lepší utkání, než ty minulá, musíme na sobě ještě hodně zapracovat. "

Viole se ve víkendovém zápase na Sicílii zranil obránce Gamberini, který má svalové zranění.

" Pokud se kouknete na statistiku zraněných hráčů v letošní sezóně, tak si všimnete, že nás marodka trápí o hodně více, než tomu bylo v loňské sezóně. Naneštěstí to jsou všechno obránci. "

Někteří fotbaloví giganti berou ligové poháry jako druhořadý cíl, pro Fiorentinu je Coppa Italia jednou z priorit letošní sezóny.

" Chceme projít všemi koly Coppa Italia. Ztratili jsme několik bodů v lize, ale v Poháru UEFA máme nakročeno dále a to samé platí také o Coppa Italia. Potřebujeme ze sebe shodit tu "deku" a porazit Ascoli s hráči, kteří toho tolik v letošní sezóně ještě nenahráli. "

Kam dál?

Více informací o ACF Fiorentina naleznete zde.

Jakub Košťan / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
forZ - 10.12. Odpovědět

Fiorentina o titul nebojuje. To si vymyslela média, Fiorentina na titul nemyslí. Cílem je bojovat o CL, což je maximum současného kádru. Na titul je třeba víc....

forZ
- 10.12. Odpovědět

Upřímnou soustrast Prandelimu. Smajlík 13

Košty - 10.12. Odpovědět

kdepak, z Moravy nejsem, jestli máš na mysli "večír" Smajlík 7

Košty

Tak nic no. Smajlík 2

sd. Kančík BLACK

Pan Košťan bud ez Moravy.

sd. Kančík BLACK
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články