Zpět na » Serie A » Návrat Adriana se blíží, Inter nechystá žádné posily

Serie A - Návrat Adriana se blíží, Inter nechystá žádné posily

Návrat Adriana se blíží, Inter nechystá žádné posily © -

0

Líbilo se

10.12. - Adriano je v současné chvíli na rehabilitaci v Brazílii kvůli depresím a také proto, aby se vrátil do tréninkového rytmu a opět se dostal do formy. Brazilský kanonýr by se má vrátit do Itálie za tři týdny. Jeho stav i plán Nerazzurri v lednovém přestupním termínu poodhalil technický ředitel Interu Milan Marco Branca.

" Již přes dva roky se všichni snažíme vyřešit jeho problémy, proto jsme se rozhodli pro toto řešení, kdy byl Adriano poslán na "léčení" svých problémů. Dnes se s ním má setkat náš doktor, ale poslední zprávy vypadají skvěle. Chceme, aby se všechny spory mezi klubem a Adrianem co nejrychleji vyřešily. První jednání budou uskutečněna po Novém Roce, kdy by se měl Adriano vrátit z Brazílie. "

" Tyto neshody vznikly společně s psychickými problémy Adriana. Nejdříve mu zemřel otec, poté měl další rodinné problémy a tak se nemohl soustředit na své výkony a na svou práci. Věříme, že až se vrátí, dostane se do formy, ve které byl před rokem a půl. "

Branca také prozradil, jaké plány má Inter Milan v lednovém přestupním termínu.

" Máme hodně zraněných hráčů a včera k nim přibyl také Luis Jimenez, naštěstí jeho zranění není nijak vážné. Po zápase, který sehrajeme 23. prosince, zanalyzujeme celou situaci, kteří hráči budou fit a kteří hráči nám budou ještě dlouho chybět. V lednu však nechceme být na trhu aktivní, jako tomu bylo v posledních letech. Jeremy Menez a Ever Banega jsou dva zajímaví mladí hráči, ale my máme hodně talentovaných mladíků, jakým je například Francesco Bolzoni. O Ronaldinha nemáme zájem. "

Kam dál?

Více informací o Internazionale FC naleznete zde.

Jakub Košťan / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
ghjgh - 20.12. Odpovědět

ever banega je nejlepsi hrac na svete..,.muj vzor..a chci aby se dostel do ac milan

Lucas 03 - Včera 13:34 Odpovědět

Ever Banega ostane v Boce, nech vam ani nenapadne ho lanarit do Italie ... Smajlík 15

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články