Zpět na » Serie A » Neapol porazila Parmu a přeskočila AC Milan

Serie A - Neapol porazila Parmu a přeskočila AC Milan

Neapol porazila Parmu a přeskočila AC Milan © Goal.com - Neapol

0

Líbilo se

10.12. - Review: V dohrávce 15. kola Serie A zavítala Parma do Neapole s cílem konečně vyhrát na hřišti soupeře. Ačkoliv byl zápas velmi vyrovnaný, z vítězství se nakonec radovali domácí poměrem 1:0.

Neapol chtěla odčinit ostudnou porážku 1:5 z Bergama a do soupeře se zakousla již od úvodních minut. V kádru domácích překvapivě chyběl slovenský reprezentant Marek Hamšík, který v minulém kole podal ostudný výkon a i možná proto ho trenér Edy Raja nechal pouze na lavičce. Do hry se dostal až v 84. minutě, kdy střídal Gargana. Jediná branka zápasu padla v 18. minutě, kdy se trefil domácí Zalayeta. Za hosty nejvíce hrozil Reginaldo, ale neapolská defenzíva pracovala tentokrát bez chybně. I tak nakonec Reginaldo našel trochu prostoru, ale v největší šanci hostů naprosto selhal, když nedokázal usměrnit míč do prázdné branky ze šesti metrů. Podobná situace se stala také na druhé straně, ale Boglicino nedal. Neapol tak doma porazila Parmu 1:0, která venku letos získala pouze dva body.

Neapol - Parma 1:0 (18 Zalayeta)

Neapol:
Iezzo, Cupi, P Cannavaro, Contini, Grava, Blasi, Gargano (Hamsik 84), Bogliacino, Savini, Lavezzi (Calaio´ 75), Zalayeta (Sosa 89)
Parma: Bucci, Coly, Falcone, Paci, Zenoni (Paponi 84), Mariga, Parravicini, Dessena (Morfeo 61), Reginaldo (Matteini 72), Pisanu, Corradi
Rozhodčí: Rocchi

Kam dál?

Jakub Košťan / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články