Zpět na » Serie A » Neapol porazila Parmu a přeskočila AC Milan

Serie A - Neapol porazila Parmu a přeskočila AC Milan

Neapol porazila Parmu a přeskočila AC Milan © Goal.com - Neapol

0

10.12. - Review: V dohrávce 15. kola Serie A zavítala Parma do Neapole s cílem konečně vyhrát na hřišti soupeře. Ačkoliv byl zápas velmi vyrovnaný, z vítězství se nakonec radovali domácí poměrem 1:0.

Neapol chtěla odčinit ostudnou porážku 1:5 z Bergama a do soupeře se zakousla již od úvodních minut. V kádru domácích překvapivě chyběl slovenský reprezentant Marek Hamšík, který v minulém kole podal ostudný výkon a i možná proto ho trenér Edy Raja nechal pouze na lavičce. Do hry se dostal až v 84. minutě, kdy střídal Gargana. Jediná branka zápasu padla v 18. minutě, kdy se trefil domácí Zalayeta. Za hosty nejvíce hrozil Reginaldo, ale neapolská defenzíva pracovala tentokrát bez chybně. I tak nakonec Reginaldo našel trochu prostoru, ale v největší šanci hostů naprosto selhal, když nedokázal usměrnit míč do prázdné branky ze šesti metrů. Podobná situace se stala také na druhé straně, ale Boglicino nedal. Neapol tak doma porazila Parmu 1:0, která venku letos získala pouze dva body.

Neapol - Parma 1:0 (18 Zalayeta)