Zpět na » Serie A » Gigli chce Ligu mistrů, poté přijdou i posily

Serie A - Gigli chce Ligu mistrů, poté přijdou i posily

Gigli chce Ligu mistrů, poté přijdou i posily © -

0

Líbilo se

06.12. - Prezident Juventusu Giovanni Cobolli Gigli chce vidět svůj tým do druhého místa v tomto ročníku Série A a hlavně tak již příští rok bojovat s dalšími top kluby v milionářské Lize mistrů.


Gigli také přislíbil nové posily, které by měly přijít v létě - samozřejmě za předpokladu, že se Juve kvalifikuje do nejprestižnější klubové soutěže. Zatím vše nasvědčuje tomu, že by se to Buffonovi a spol. mělo podařit.

Přes dobré výsledky a výkony v této sezóně je však Giglimu jasné, že bude potřeba před další sezónou utratit další peníze.

"Posílíme naši sestavu a také se budeme dívat na naše skvělé mladé hráče, kteří jsou na hostování a sbírají zkušenosti,"
uvedl šéf klubu pro Corriere dello Sport.

"Náš projekt pokračuje velmi dobře. Po odchodu Deschampse jsme měli velké štěstí, že jsme získali kouče jako je Ranieri."

"V lize si zatím vedeme velmi dobře a chceme skončit druzí nebo třetí a zajistit si účast v Lize mistrů, která nám znovu přinese mezinárodní prestiž a také finance."


"Další rok bych nás jako fanoušek chtěl vidět zvedat nad hlavu větší trofej než Scudetto, ale takto si samozřejmě nemohu vybírat,"
naznačil Gigli, že si vítězství v Lize mistrů velmi cení.

Cobolli Gigli se také zmínil o dvojici, jejíž osud byl nyní dosti propírán v médiích: "Věřím v Tiaga a jsme si jisti, že Alessandro Del Piero bude naším kapitánem a lídrem. I když nyní nehraje příliš, stále je to vhodný příklad k následování."

Bianconeri dnes budou čelit Empoli v prvním utkání Coppa Italia se sestavou, ve které se objeví hráči, kteří nedostávají toliko šancí v Sérii A a právě Del Piero s Tiagem by v ní neměli chybět.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Zdenek Klinga / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
xD - 06.12. Odpovědět

Empoli Juve 2/0.. Smajlík 15 nemalo mi zkazili tiket Smajlík 14

ojakub - 06.12. Odpovědět

JUVE 4EVER!!! Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

ojakub
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články