Zpět na » Serie A » Cambiasso: Hráli jsme skvěle

Serie A - Cambiasso: Hráli jsme skvěle

Cambiasso: Hráli jsme skvěle © -

0

Líbilo se

06.12. - Záložník Interu Milan Esteban Cambiasso měl velkou radost po zápase Nerazzurri s Laziem Řím v dohrávce 12. kola Serie A. Inter vyhrál 3:0 a Cambiasso neskrýval radost z dobře odehraného zápasu.

Nerazzurri se do cesty za obhajobou titulu postavilo Lazio Řím, svěřenci kouče Roberta Manciniho však zápas zvládli a v klidu porazili Lazio Řím 3:0. Esteban Cambiasso byl jedním z nejlepších hráčů na hřišti, podal skvělý výkon a získal cenu nejlepšího hráče zápasu.

" Dnes večír jsme hráli prostě skvěle. Vítězství v tomto zápase je pro nás velmi důležité. Očekávali jsme těžký zápas, víme že cesta za obhajobou titulu je velmi obtížná. Tento zápas se nám ale povedl, když budeme hrát tak, jako dnes, věřím, že Scudetto opět získáme. Nyní se však soustředíme, abych uspěli proti Turínu. "

Z tábora Nerazzurri však přišly špatné zprávy ohledně zranění záložníka Oliviera Dacourta, který si v letošní sezóně už možná nezahraje.

" Nikdo z týmu nevidí rád, když se spoluhráč zraní, zejména pak Olivier. Ale máme velmi široký kádr a každý z nás je připraven na hřišti odevzdat to nejlepší ze sebe a nahradit tak zraněného spoluhráče. "

Kam dál?

Jakub Košťan / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Bazzik - 08.12. Odpovědět

Lazio se bez Nedvěda upééé změnilo.

- 06.12. Odpovědět

Tak Lazio je ted v pěkných sra....Bohužel, dokud vedení nepřivede kvalitní posily, tak si budou moci stěžovat na trenéra jak budou chtít. Nechat v brance chytat podprůměrného brankáře, mít kádr se kterým by pracovali i v pohárech a v lize bohužel nemají. Smajlík 10

Maty - 06.12. Odpovědět

Zápas to byl pěknej,já ani nečekal že se Lazio nějak výraznějš předvede,to by museli být hodně namotivovaní a tak mě v tom zápase vůbec nepřipadali.Výhra zasloužená.

Maty
blackhell - 06.12. Odpovědět

Hráli jsem skvěle. Tak to je dobrej titulek! Smajlík 2

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články