Zpět na » Serie A » Zranění Dacourta vážnější, než se čekalo

Serie A - Zranění Dacourta vážnější, než se čekalo

Zranění Dacourta vážnější, než se čekalo © -

0

Líbilo se

05.12. - Pro francouzského záložníka Interu Milan Oliviera Dacourta možná letošní sezóna skončila již na začátku prosince. Dacourt si v zápase ve Florencii proti Fiorentině poranil meniskus na levém koleni.

Inter Milan si sice ze zápasu proti Fiorentině připsal 3 body do tabulky Serie A, ale podle posledních zpráv přišel do konce sezóny o záložníka Oliviera Dacourta. První zprávy z tábora Nerazzurri informovaly o tom, že Dacourt by měl Interu chybět minimálně měsíc. Podrobnější vyšetří však odhalila poranění menisku a Dacourta tak čeká složitá operace a zdá se, že si do míče minimálně půl roku nekopne.

Tyto zprávy nepotěšily kouče Manciniho, který se už tak musí obejít bez dlouhodobě zraněných Patricka Vieiriho a Luise Figa. Dacourt si zraněním možná taky zavřel šanci na účast na EURU 2008 v dresu Francie.

Kam dál?

Více informací o Internazionale FC naleznete zde.

Jakub Košťan / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Maty - 06.12. Odpovědět

Je to velká škoda,protože Olivier podával dobré výkony,letos jsou zranění opravdu zakleté..Ale myslim že Pelé by ho mohl nahradit, protože včera se mi jeho výkon líbil,když jsem viděl zakládní sestavu a on v ní figuroval tak jsem se nejdřív trochu lekl,ale během zápasu působil jistě a dokonce se dostal i k nebezpečné střele takže bych se nebál nasadit Pelého i proti Turínu.

Maty
FranCesC - 06.12. Odpovědět

Je to hodně velká škoda..Olivier podával kvalitní výkony.Já osobně jsem měl taky utržený meniskus, ale za měsíc to bylo v pohodě. Jestli se k tomu přidaly i vazy tak to bude horší:-( Je mi ho líto, is ohledem na Euro 08.. Jo a Pelé je hodně mladej.musí sbírat zkušenosti a podle mě je hodně perspektivní.doufám že se mu bude dařit Smajlík 4 Smajlík 2

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články